ایمپلنت سوئیسی

بهترین ایمپلنت سوئیسی چیست و انواع آن کدام است؟

توسط: | برچسب ها: , , , | دیدگاه ها: ۰ | بهمن ۱۹ام, ۱۳۹۸

همانطور که میدانید درمان کاشت دندان به واسطه ایمپلنت دندان میسر میشود و ایمپلنت سوئیسی دندان نیز پایه ایی به شکل پیچ با جنسی تیتانیوم می باشد .

ایمپنت سوئیسی که در جهان معروف بوده و از اهمیت بالایی در دندانپزشکی و درمان کاشت دندان برخوردار است از تیتانیوم خالص و همچنین آلیاژ تیتانیوم ساخته میشود به همین خاطر ساخت آن از پیچیدگی و مهارت بسیار خاصی برخوردار می باشد .

درمان کاشت دندان به جنس و قدرت ایمپلنتت دندان وابسطه است و هر چه جنس ایمپلنت و قدرت آن بیشتر باشد قطعا درمان با موفقیت سپری می شود و ایمپلنت با دوامی دائمی برای افراد استفاده خواهد شد .

ایمپلنت سوئیسی به علت کیفیت بالای تیتانیوم و طراحی عالی و تکنولوژی ساخت خاص در تمام دنیا حرف اول را در ایمپلنت میزند که توصیه دندانپزشکان استفاده از این نوع ایمپلنت برای درمانی صیح و دوامی بالاتر می باشد که در ادامه به توضیحات بیشتری در این رابطه میپردزایم .

انتخاب نوع ایمپلنت دندان

همانطور که قید شد ایمپلنت سوئیسی بهترین نوع ایمپلنت در جهان می باشد و درمان مطمئنی را برای کاشت دندان به همراه دارد و ایمپلنت سوئیسی نیز برند های مختلفی را به خود اختصاص داده است که انتخاب آن شرایط مخصوصی را میطلبد

نکته ایی که در این رابطه وجود دارد و افراد متقاضی باید به رعایت آن بپردازند این است که متاستفانه ایمپلنت های زیادی به اسم ایمپلنت سوئیسی مورد استفاده قرار میگیرند که از کیفیت پائینی برخوردار هستند و از کشور هایی نظیر برزیل می باشند برای این که افراد با مشکلات این چنینی دچار نشوند باید در انتخاب کلینیک دندانپزشکی خود دقت کنند یعنی کلینیک های معتبر و افراد متخصص ماهر را برای درمان خود انتخاب کنند تا با مشکلاتی به این شکل رو به رو نشوند .

 

ایمپلنت سوئیسی

انواع برند های ایمپلنت سوئیسی

ایمپلنت سوئیسی اشترومن

ایمپلنت اشترومن جزء سه برند برتر در سرتاسر دنیا می باشند و از بهترین برند سوئیس شناسایی شده است با اینکه ایمپلنت اشترومن جزء اولین و قدیمی ترین برند های دنیا محسوب میشود اما توانسته است از طریق تلفیق با به روز شدن تکنولوژی روز دنیا و ابزار های مدرن ، بهترین ایمپلنت را بسازد ، ایمپلنت اشترومن در ایران با نام آی تی آی قابلیت دسترسی را دارد اما قیمت بالایی را به خود اختصاص داده است ، قیمتی که با توجه به کیفیت عالی این ایمپلنت مناسب می باشد اما اکثر متقاضیان به علت هزینه بالای آن را انتخاب نمیکنند تا در هزینه درمان خود صرفه جویی کرده باشند.

ایمپلنت سوئیسی SPI

ایمپلنت اس پی ای نیز از قدیمی ترین برند های سوئیسی به شمار میرود که قدمت بالایی را به خود اختصاص داده است و کیفیت بسیار بالایی را دارد.
اگر بخواهیم به هزینه این نوع ایمپلنت بپردازم جزء ایمپلنت های ارزان نیست ، هزینه این ایمپلنت کمی پائین تر از هزینه ایمپلنت اشترومن می باشد و نمایندگی اصلی خود را در کشور ایران نیز دارد و جزء بهترین برند در سازمان بهداشت جهانی قرار گرفت که از موفق ترین نوع برند ایمپلنت در جهان استفاده میشود .

ایمپلنت SIC

ایمپلنت اس آی سی یکی دیگر از برندهای مطرح سوئیسی در دنیا می باشد ، این ایمپلنت نوپا و جدید می باشد و قیمت مناسبی را نیز به خود اختصاص داده است و طرفداران زیادی را در دنیا و ایران به خود جذب کرده است که کیفیت مناسب و هزینه ایی مناسبی دارد و کیفیتی نسبتا ایده آلی را دارد .

ایمپلنت بیودنتال

این برند سوئیسی از برندهای جدید می باشد که در ایران مورد استقبال بالایی قرار گرفته است و همیشه با تکنولوژی و پیشرفت علم دندانپزشکی تغییر میکند .

ایمپلنت سوئیسی ایده

این ایمپلنت سوئیسی با قیمت عالی خود مورد استقبال افراد قرار گرفته است این ایمپلنت کیفیت متوسط و هزینه بسیار خوبی را دارد و دارای نمایندگی در ایران می باشد.

ایمپلنت سوئیسی TRI

ایمپلنت (TRI) یکی دیگر از ایمپلنت های جدید سوئیسی است که مشابه با ایمپلنت ایده بوده و جزء ایمپلنت ارزان قیمت و با کیفیت متوسط در دنیا است. این نوع ایمپلنت سوئیسی مشابه با نوعی از ایمپلنت آمریکایی می باشد که فرم و شکلی مشابه با آن را دارد و قیمتی مناسب و کیفیتی خوب را به خود اختصاص داده است اما ایمپلنت ایده در مقایسه با ایمپلنت تی آر ای ، در ایران با استقبال بیشتری رو به رو بوده است .​

ارسال پاسخ

*

code