آیا جراحی لثه درد دارد ؟

آیا جراحی لثه درد دارد ؟

جراحی لثه درد دارد؟  و جراحی لثه چطوره در این مقاله می خواهیم به این سوال پاسخ داده و مطالبی را پیرامون جراحی لثه نوین به شما عزیزان ارائه دهیم

وجود مشکلات لثه ایی علاوه بر ایجاد مشکل در لثه سبب آسیب های جدی به دندان ها می شوند که گاها مشکلات جبران ناپذیری می باشد ، و برای جلوگیری از آسیب های دندانی بهترین درمان جراحی لثه می باشد ، جراحی لثه علاوه به درمان مشکلات لثه از خطرات لق شدن دندان ، پوسیده شدن با دندان ، درمان تحلیل لثه و جلوگیری از تحلیل استخوان دندان می پردازد .

جراحی لثه چگونه است ؟

جراحی لثه به طریق مختلف و به انواع مختلفی تقسیم می شود که هم از طریق درمان عادی و هم از طریق درمان با لیزر امکان پذیر است . اما سوالی که مداوم از سوی متقاضیان و یا بیماران تکرار می شود این است که آیا جراحی لثه در کرج  درد دارد؟
در مطلب زیر به شفاف سازی این موضوع به صورت مختصر می پردازیم تا سوال شما عزیزان را پاسخ دهیم .

 

جراحی لثه درد دارد؟

جراحی لثه درد دارد ؟

جواب خیر می باشد . با پیشرفت علم پزشکی و به وجود آمدن تجهیزات مدرن و پیشرفته دیگر خبری از درد های شدید در جراحی لثه نمی باشد و مانند گذشته افراد با جراحی لثه مشکلات و درد های بسیاری را تحمل نمی کنند ، که این موضوع مدیون پیشرفت علم پزشکی و ابزار های جدید و پیشرفته می باشد که جراحی لثه به طور عادی را نیز برای عزیزان آسان کرده است اما یک روش منحصر به فرد دیگر برای جراحی لثه وجود دارد و آن جراحی لثه با لیزر می باشد که به طور قاطع پاسخ خیر به این سوال جراحی لثه درد دارد؟ را می دهد .
این روش پرسرعت و عالی درمان کلیه مشکلات و بیماری های لثه را انجام میدهد با بالاترین سرعت ممکن بدون هیچگونه درد و بخیه ایی که سبب رضایت تمامی افراد قرار گرفته است .

جراحی لثه با لیزر

جراحی لثه قادر است هم در بافت نرم و هم در بافت سخت نفوذ کند و با اشعه نوری خود هم لثه های زیاد را از بین ببرد و هم برای نیاز لثه ها را به هم فشرده سازد ، لیزر درمانی بدون نیاز به بی حسی بوده زیرا کاملا بدون درد می باشد همچنین بدون نیاز به بخیه بوده و درد و خونریزی در آن راه ندارد زیرا در اتمام کار رگ های خونی را سوزانده و مانع خونریزی در لثه خواهد شد ، این روش بافت های سالم لثه را سالم و بدون دست خوردی باقی خواهند گذاشت و آن ها را درگیر جراحی و یا آسیب نخواهند کردد ، این درمان نیاز به تخصص ویژه متخصص جراح لثه  دارد و نیاز به آموزش ویژه برای آن ها می باشد زیرا استفاده از آن تخصص بالا و دقت لازم را احتیاج دارد .بنابراین در جواب پاسخ آیا جراحی لثه درد دارد ، باید گفت که جراحی لثه بدون درد بوده و روشی عالی برای درمان مشکلات زیبایی اعم از بیماری و اعم از زیبایی بوده و سبب جلوگیری از بیماری های دندانی و دهان خواهد شد .

شما عزیزان میتوانید جهت انجام جراحی لثه با لیزر و همچنین برآورد هزینه جراحی لثه همه روزه با شماره های 02632528628 و 09128001870 تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code