جراح لثه عالی در تهران

جراح لثه عالی در تهران

یکی از مشکلات بزرگ دهان و دندان مربوط به آسیب های لثه ایی می باشد که گاه بر اثر عفونت  ، پوسیدگی و یا عوامل دیگر نیاز به ترمیم و جراحی پیدا میکند که این کار از طریق جراح لثه ، امکان پذیر می باشد .

که حال ، به اتفاق شما عزیزان در این مقاله با ویژگی های یک جراح لثه عالی در تهران آشنا خواهیم شد .

جراح لثه عالی در تهران

باید به این نکته توجه کرد که هدف کلی از درمان لثه ها ، سلامت نگه داشتن و جلوگیری از آسیب های دندانی می باشد .

دکتر فراز تیموری ،   با تجربه و مهارت بالای خود  تمامی سعی را بر این مبنا دارد که با تشخیص به موقوع آسیب های لثه ایی و درمان قطعی در محل آسیب ، دندان های بیماران را سالم نگه دارد و از شیوع آسیب به دندان ها جلوگیری کند.

به طور کلی ، افراد سیگاری و دیابتی ، خانم هایی که دچار مشکلات هورمونی هستند ، کسانی که  بیماری ایدز دارند بیشتر  دچار آسیب های لثه ایی  می شوند .

اما مشکلات ژنتیکی هم در آسیب های لثه ایی بی تاثیر نیست  و نقش پر رنگی در ایجاد مشکلات لثه دارد ، به طور کلی تمامی موارد قید شده نیاز به جراحی لثه پیدا می کنند که باید نزد ،  متخصص ترین جراحان معالجه شوند تا بر اثر بیماری های مخصوصی که دارند مشکلی برای افراد رخ ندهد .

خوشبختانه دکتر فراز تیموری توانسته است با تجربه و مهارت کامل خود  به همراه بالاترین تجهیزات پزشکی روز دنیا  ، مشکلات لثه ایی را برا این افراد خاص  ، بدون درد و ایجاد مشکل ، جراحی لثه و ترمیم کنند .

دکتر فراز تیموری  قادر است  به وسیله ی فالپ لثه ، لثه ها را جرمگیری کند  و تمامی میکروبات و پلاک را بر ناحیه بر طرف  و همبنطور  از طریق  لوازم  ضد عفونی عالی خود ، پریودنت بیماران را با جرمگیری های عمیق بر طرف کند  و درمان را به صورت قطعی برای بیماران انجام دهد  تا لثه دچار عفونت و مشکلات دندانی نشود .

دکتر فراز تیموری متخصص جراحی لثه

درمان جراح لثه عالی در تهران به چه شکل است ؟

 

یکی از مشکلاتی که برای افراد در لثه به وجود می آید  این است که در دندان های فرد  لثه ی اضافی به وجود می آید که  درد های زیادی را  در هنگام غذا خوردن برای افراد به همراه دارد  ، جراح لثه  عالی در تهران ، با استفاده از جراحی لثه  و بی حس کردن آن منطقه ، لثه های اضافی را  با استفاده از  برش ها برداشت می کند  بدون اینکه فرد  هیچگونه دردی را  تجربه کند  و یا عوارضی را بعد عمل متحمل شود .

مشکل بعدی که در لثه ایجاد میشود ، عقب رفتگی لثه می باشد  که با کنار رفتن از دندان ها موجب آسیب های شدید به دندان ها میشود ، این متخصص جراح لثه عالی در تهران  با استفاده از روش جراحی پلاستیک لثه  ، این عارضه را با بالاترین کیفیت برای بیماران عزیز درمان می کند .

و اما  مهم ترین مشکل ، بدترین مشکلی که در لثه ها ایجاد میشود  ، تحلیل بافت لثه است که از این طریق امکان  حفاظت ریشه  توسط لثه از بین خواهد رفت  و موجب لق شدن دندان می شود  که جراح لثه با عمل جراحی تحلیل بافت لثه ، بافت لثه را ترمیم  و مقاومت لثه را افزایش می دهد .

نوع دیگر از درمان لثه که افراد زیادی را به دلیل درمان زیبایی ، به سمت خود کشانده است ، جراحی لبخند لثه ایی می باشد  این افراد در هنگام خندیدن  احساس لبخند زیبا را بر چهره خود ندارند ، زیرا با خندیدن ،  لثه بالای دندان آن ها نمایان می گردد که از طریق جراحی لبخند لثه ایی این امکان وجود دارد که این عارضه برای بیماران حل  گردد .

جراح لثه عالی در تهران ، سابقه درخشانی در درمان این مشکل دارد و با  انجام عمل های  موفق  در این زمینه  هر روزه بر مراجعان خود می افزاید و بهترین  لبخند ها را بدون هیچگونه  احساس دردی در هنگام  عمل ، به بیمارن خود هدیه می دهد .

خوشبختانه تمامی  مراحل لثه توسط این جراح با بالاترین تجربه و مهارت  و همچنین  استفاده از بروز ترین تجهیزات روز دنیا  مورد استفاده می شود به همین رو تمامی مراجعین کمال رضایت را از درمان خود گزارش داده اند.

 

هزینه جراحی لثه توسط جراح لثه عالی در تهران

دکتر فراز تیموری با توجه به خدمات فراوانی که برای بیماران به بهترین شکل ممکن انجام میدهد هزینه ی مناسبی را نیز برای بیماران در نظر گرفته است تا همه ی افراد بتوانند از این مزایا استفاده کنند و سلامتی لثه و دندان خود را دوباره به دست آورند به همین رو هزینه ایی مقرون به صرفه نسبت به امکانات بالای خود برای مراجعین  در نظر گرفته است .

 

دکتر فراز تیموری متخصص ایمپلنت و جراح لثه بهترین جراح لثه در تهران می باشد که تنها مجری انحصاری جراحی لثه با لیزر نیز می باشند شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 02188629607 و 02188629613 تماس حاصل فرمایید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code