قیمت جراحی لثه سال 99

قیمت جراحی لثه در سال ۹۹

توسط: | برچسب ها: , , , , | دیدگاه ها: ۰ | فروردین ۲۴ام, ۱۳۹۹

از مهم ترین مشکلاتی که  عدم سلامت دهان و دندان را به همراه خود دارد مشکلات لثه می باشد که میتواند سلامت لثه و دندان را به خطر بیاندازد . رعایت بهداشت دهان و دندان در سلامت لثه ها امری  اساسی می باشد و توصیه میشود افراد با رعایت اصول بهداشتی از بروز مشکلات بیماری های لثه جلوگیری نمایند چرا که عفونت لثه و بیماری های لثه ناشی از   عدم رعایت بهداشت صحیح می باشند که میتوانند بیماری های مختلفی را به همراه داشته باشند و در صورت تداوم نیازمند جراحی لثه باشند. هزینه جراحی لثه چگونه است و قیمت جراحی لثه در سال 99 چیست ؟ که در ادامه مطلب به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت .

 

جراحی لثه

 

جراحی لثه به علت عوامل مختلفی انجام میگیرد و علل متفاوتی دارد و به همین منظور امروزه شاهد  شمار زیاد مراجعین جراحی لثه در مطب ها می باشیم و سوالی که برای متقاضیان پیش می آید این است

جراحی لثه به شکل ها و هدف های مختلف ایجاد میشود که بستگی به نوع مشکل لثه دارد ، برای مثال بیماری های لثه در صورت درمان نشدن به موقع تحلیل لثه  را به همراه دارند که تحلیل لثه نیز شل شدن دندان ها و از دست رفتن آن ها را به دنبال خواهند داشت .

 

در مراحل شروع بیماری های لثه قبل از این که تحلیل لثه اتفاق بیوفتند  بسته به نوع و مقدار بیماری و جرم لثه ، جراحی لثه فرد انجام گرفته میشود و جرمگیری کامل در لایه های زیری  لثه نیز انجام میگیرد تا با رفع هرگونه باکتری از انتشار بیشتر بیماری جلوگیری گردد در این جراحی لثه وقتی پزشک لثه را  جدا میکند ، دسترسی بهتری  به ریشه ها  خواهد داشت و می تواند به سهولت  جرم های روی آن را از بین ببرد و بیماری را درمان کند و . همچنین، با تغییر شکل لثه ، مسواک زدن و شستشوی دهان برای بیمار  آسان تر می شود که تاثیر گذار در قیمت جراحی لثه است

 

جراحی لثه تحلیل رفته

 

جراحی لثه تحلیل لثه ، وقتی لثه ها کنار بروند و یا تحلیل لثه را به همراه دشته باشد زنگ خطر به صدا در می آید چرا که موجب  آسیب به دندان ها و از دست رفتن آن ها  میشود با کنار رفتن لثه ها جراحی لثه میتوان سبب افزایش مقدار لثه شود و در این درمان نیز نیاز به جرمگیری کامل خواهد بود و  در صورت تحلیل لثه ، علاوه بر جرمگیری کامل ، پیوند بافت لثه باید انجام گیرد تا لثه از دست رفته را جبران نماید ، که معمولا برای پیوند از لثه سقف استخوان کمک خواهند گرفت .

 

جراحی لثه ، لثه برداری نیز یک نمونه دیگر از جراحی لثه می باشد . افرادی که رشد لثه زیادی را دارند به نوعی که بیشتر سطح دندان آن ها را میپوشاند و سبب اذیت شدن لثه و دندان میگردد در این جراحی بافت اضافی لثه برداشت میشود تا طول لثه کمترشود.

 

قیمت جراحی لثه سال 99

 

لیفت لثه و قیمت جراحی لثه

 

جراحی لثه لیفت لثه و افزایش طول تج دندان نیز ،  نمونه دیگری از جراحی لثه شایع می باشند که دلایل ترمیمی و زیبایی را دارند ، افرادی هستند که دارای لبخند لثه ایی می باشند و لثه ان ها سطح بیشتر دندان آن ها را پوشانده است در این جراحی لثه به کمک لیفت لثه و یا افزایش طول تاج دندان میتوانیم تناسب را در مقدار دندان و لثه افراد ایجاد کنیم تا لبخند زیباتری را داشته باشند که به صورت لیزر و  یا جراحی ساده انجام میگیرند .

برش بافت لثه ، لثه ها ممکن است به علت بیماری ها و پلاک ها دچار عفونت و مشکل شوند در این صورت جراحی لثه میتوان بافت  بیماری را جدا سازد و با جرمگیری عمیق درمان را انجام دهد .

 

به طور کی بیشتر جراحی لثه  نیازمند ، تیز کردن دندان ها ،  جرمگیری زیر خطر لثه ، برش لثه ، بخیه لثه و کشیدن بخیه می باشند که قطعا در هر جراحی متفاوت عمل میکنند .

 

قیمت جراحی لثه در سال 99

 

قیمت جراحی لثه بستگی به عوامل متفاوتی دارد ، مانند شدت و نوع بیماری ، هدف و نوع جراحی و قطعا هر نوع جراحی هزینه مخصوص به خود را خواهد داشت که همان هزینه در افراد متفاوت می باشد چرا که شدت و مقدار مشکل در افراد متفاوت بوده و قطعا روند درمان در افراد مختلف می باشد که به همان میزان هزینه ها نیز در هر فرد متفاوت می باشد بنابراین نمیشود هزینه دقیقی مشخص کرد  و افراد تنها با مراجعه به دندانپزشکی و بررسی متخصص میتوانند از هزینه درمان خود مطلع شوند .

 

قیمت جراحی لثه در سال 99 نیز بستگی به بالارفتن میزان تعرفه ها بالاتر میرود که بستگی به قیمت ابزار ، تجهیزات و مواد مورد نیاز درمان و . . . می باشد . توصیه میشود تا افراد با انتخاب کلینیکی استاندارد درمانی عالی را با هزینه های منصافه پرداخت کنند و  هزینه را فدای کیفیت نکنند و از  دندانپزشکی های ارزان بی کیفیت استفاده نکنند همچنین از پرداخت هزینه های نجومی جراحی لثه نیز بپرهیزنند.

 

قیمت جراحی لثه زیبایی با لیزر هر دو فک  حدود 3000000 تومان بوده و همچنین هر فک 2000000 تومان بوده و  جراحی لثه افزایش طول تاج یک دندان 600000 تومان می باشد

 

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت جراحی لثه در سال 99 و مشاوره تکمیلی با شماره های 02632528628 – 09128001870 تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما بتوانند به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند.

 

ارسال پاسخ

*

code