لمینت دندان بازیگران لمینت دندان هالیوودی

توسط: | برچسب ها: , , , | دیدگاه ها: ۱ | بهمن ۷ام, ۱۳۹۸

دندان های زیبا آرزو و خواسته هر انسانی می باشند اما افراد کمی متعلق به این نعمت هستند و بیشتر افراد از نامرتبی و ضعف ظاهری دندان ها برخوردار هستند  اما خوشبختانه از طریق دندانپزشکی ترمیم و زیبای این مشکل را نیز میتوان برای افراد بر طرف کرد و زیبایی فوق العاده را به دندان ها هدیه داد ، لمینت دندان این معجزه ی دندانپزشکی می باشد که این روزها لمینت دندان بازیگران رواج پیدا کرده است.

 لمینت دندان چیست ؟

لمینت دندان پوسته ایی نازک می باشد که با توجه به دندان های هر شخصی ساخته می شود و رنگ متناسب با دندان را به دندان ها هدیه میدهد وظیفه لمینت قرار گرفتن آن بر سطح رویی دندان ها می باشد که مقاومت بیشتری به دندان ها بخشیده و نواقص ظاهری آن مانند ترک لب پر شدگی را از بین  میبرد و رنگ و ظاهر و اندازه و شکل دندان را تغییر میدهد و سبب زیباتر دیده شدن دندان ها و چهره شخص می شود.

لمینت های سرامیکی که پرسلین نامیده میشوند ترکیبی از چند لایه سرامیک می باشند که سبب مقاومت مینای دندان شده  و جایگزین آن میشود لمینت دندان سرامیکی  وقتی توسط  دندانپزشک ماهر انجام گرفته شود نیازی به تراش های زیاد و تغییر در بافت اصلی و طبیعی دندان ها وجود ندارد و پیوست صحیحی و محکمی در میان  لمینت و دندان رخ میدهد و با استفاده از رزین های حساس به نور  آن ها را با تابدن اشعه های مخصوص محکم میکنند و هیچ مشکلی در این رابطه به وجود نخواهد آمد که در این مرکز دندانپزشکی مورد استفاده قرار میگیرند.

 مزایای لمینت دندان

از اولین مزایای لمینت میتوانیم به ظاهر طبیعی آن اشاره کنیم  که مطابق با دندان ساخته میشود و ظاهری غیر طبیعی را برای دندان به همراه ندارد ،  لمینت از موادی ویژه ساخته شده است جای لکه از مواد غذایی را به خود راه نمیدهد ، این درمان میتواند نواقص دندان چون بد رنگ بودن دندان ها ، کج بودن دندان ها و لبپری آن ها را از بین ببرد و یک روش عالی برای ترمیم زیبایی دندان ها می باشد.

 

لیمنت دندان سحر قریشی

معایب لیمینت دندان

اگر لمینت دندان در این دندانپزشکی و یا توسط دندانپزشکان ماهر انجام گیرد معایبی را به خود اختصاص نمیدهند چرا که  مواد به خوبی و با دقت بر دندان نصب میشوند و کاملا بر دندان ها میچسبند همچنین به علت ضد عفونی کردن قیق دندان و لثه قبل از استفاده از لمینت تمامی عوامل تخریب کننده را از بین میبرند به همان خاطر مشکلی برای دندان ها و لمینت به وجود نمی آید.

اما باید توجه داشت که لمینت ها هر چند که مقاوم ، در مقابل ضربات شدید شکننده می باشند بنابراین شکاندن موادی مانند آجیل و موارد این چنینی نباید بر آن ها انجام گرفته شود در صورت رعایت این موارد هیچ ضرر و معایبی برای دندان ها به همراه ندارد و خود دچار آسیب نمیگردد.

لمینت دندان بازیگران

برای لمینت گذاری  ابتدا باید مراحل ساخت ایمپلنت انجام گرفته شود ، ابتدا آماده سازی های لازم انجام میگیرد سپس قالب گیری از فک ها انجام گرفته میشود  سپس لمینت در مرحله ساخت انجام میگیرد که در لابراتوار با چند لایه از سرامیک درست میشود  و پس از حدود دو هفته آماده شدن از لمینت ، لمینت بر روی دندان ها از طریق اتصال زرین به صورت کاملا محکم  نصب میشود و این نصب باید به صورت کاملا صاف و بدون ناهمواری انجام گرفته شود و درمان پایان میابد.

نکته ایی که حرف اول و آخر را در اجرای درمان لمینت دندان میزند انتخاب دندانپزشک و محیط دندانپزشکی می باشد تا با استفاده از ابزار  حرفه ایی و درجه اول و مهارت بالای دندانپزشک طبیعی ترین و زیباترین حالت و نمای ممکن برای دندان ها در نظر گرفته شود بدون اینکه آسیبی به بافت طبیعی دندان ها وارد گردد.

خوشبختانه این کلینیک دندانپزشکی با مهارت و تجربه بالای خود توانسته است در این  حوضه درخشش عالی داشته باشد به طوری که خدمات رسانی لمینت دندان را برای بسیاری از بازیگران و  چهره های مشهور و سلیبریتی کشور را بر عهده گرفته اند و رضایت آن ها را کسب نمودند شما نیز میتوانید برای درخششی بیشتر در کنار سلامتی دندان های خود این مرکز را جهت لمینت دندان انتخاب نمایید.

هزینه لمینت دندان بازیگران

هزینه لمینت دندان نرخ مشخصی را ندارد و  محاسبه هزینه به عوامل بسیار متعددی بستگی دارد اما میتوانیم بگوییم که این دندانپزشکی هزینه هایی منصفانه و متناسب با مواد و زحمت در نظر گرفته میشود و هزینه های اضافی از مردم اخذ نمیگردد.

هزینه لمینت دندان بستگی به شرایطی دندانی فرد ، نوع آسیب ، تعداد دندان های تحت درمان ، مقدار لایه درنظر گرفته شده سرامیک  لمینت و . . . بستگی دارد که هر فردی شرایط خاصی را داشته و هزنیه نیز برای آن متفاوت از فرد دیگر میباشد بنابراین برای مطلع شدن از هزینه دقیق باید به مراجعه حضوری بروید تا  با معاینه دندانپزشک از هزینه دقیق لمینت  مربوط به شرایط خودتان مطلع شوید.

دیدگاه ها

1 دیدگاه در “لمینت دندان بازیگران لمینت دندان هالیوودی

ارسال پاسخ

*

code