بهترین متخصص ایمپلنت در کرج

بهترین متخصص ایمپلنت در کرج

با پیشرفت  علم این امکان به  وجود امد که جاهای خالی دندان های از دست رفته را ز طریق دندان پر کرد و دیگر معظلات ناشی از نبود دنان ها را از بین برد .

این رویه از طریق  انجام روش ایمپلنت دندان امکان پذیر می باشد که امروزه حرف اول را  کاربرد های دندانپزشکیق  می زند و بدیهی است که از طریق متخصص ایمپلنت درمان صورت میگیرد .

حال در متن زیر به معرفی متخصص ایمپلنت دندان در کرج میپردازیم تا بدین واسطه اطلاعات شما را نیز در زمینه ایمپلنت دندان بالاتر ببریم .

 

متخصص ایمپلنت در کرج

متخصص ایمپلنت در کرج ، از طریق  جدید ترین ابزار ایمپلنت و با کیفیت ترین تجهیزات به درمان جاهای خالی دندان ها از طریق ایمپلنت دندان میپردازد .

ایمپلنت دندان به پیچی به جنس تیتانیوم گفته می شود که داخل استخوان فک قرار میگیرد ، این پیچ  به عنوان نگهدارنده ی تاج دندان عمل کرده و جاهای خالی دندان را پر خواهد کرد .

 

مراحل کار متخصص ایمپلنت در کرج

در ابتدا دکتر فراز تیموری ، به معاینه در جهت برسی دندان و دندان های شخص و نوع جنس دندان ، تراکم استخوان ، وجود بیماری های شخص و برسی های لازم از طریق تصوی رادیو گرافی می پردازد . در ادامه مراحل ایمپلنت دندان را بیان میکنیم

مرحله بعدی اصلاح و یا بازسازی استخوان می باشد که در صورت نبود به پیوند بافت استخوان  میپردازد .

سپس آماده کردن پایه ایمپلنت دندان صورت میگیرد که بعد از آن به قالب گیری می پردازد .

مورد بعدی برسی دقیق دندان ها از جهت زاویه آن ها می باشد تا دندان ها صحیح کاشته شوند و لبخندی زیبا به وجود آید .

از موارد دیگر کار متخصص ایمپلنت در کرج میتوان به کاشتن ایمپلنت دندان اشاره نمود که آخرین و اصلی ترین کار متخصص می باشد . و بعد از اجرای ایمپلنت دندان  به معاینه نهایی و دادن نسخه و توصیه های لازم به مراجع میپردازد .

دکتر فراز تیموری
دکتر فراز تیموری

اجرای ایمپلنت  متخصص ایمپلنت در کرج

برای انجام انواع ایمپلنت دندان  توسط متخصص از طریق بی حسی صورت میگیرد تا فرد هیچگونه دردی را احساس نکند و پس از اجرا نیز به مدت دو روز  برای مراجع کننده مسکن تجویز کرده تا از درد های احتمالی فرد کاسته شود .

برای اجرای ایمپلنت دندان ،  وجود لثه های سالم و همچنین تراکم استخوان سالم از اصول و شرایط لازم می باشد که ر صورت آسیبات لثه ابتدا باید لثه مورد درمان قرار گیرد و سپس به انجام ایمپلنت دندان بپردازند و همچنین داشتن استخوان دندان سالم از لزومات ایمپلنت دندان می باشد بنابراین  در صورت تخریب و یا تحلیل استخوان فک باید به پیوند استخوان دندان پرداخت و سپس درمان ایمپلنت را ادامه داد .

اما نکته ایی که وجود دارد این است که  افراد سیگاری کاندیدای مناسب ایمپلنت دندان نخواهند بود به همین دلیل ترک سیگار بهترین راه حل برای اجرا و ادامه ی درمان ایمپلنت دندان می باشد .

ایمپلنت دندان نیاز به مراقبت های بهداشتی دارد بنابراین با رعایت نکات بهداشتی و انتخاب متخصصی ماهر مانند متخصص ایمپلنت در کرج میتوانند تا اخر عمر و بدون مشکل از آن استفاده کنن.

شما عزیزان میتوانید جهت نوبت دهی و ویزیت با شماره های 02632528628 – 09128001870 تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code