متخصص جراح لثه

متخصص جراح لثه

جراحی لثه برای درمان لثه های بیمار صورت میگیرد و با این روند لثه های سالم در معرض بیماری قرار میگیرند و همچنین دندان ها آسیب نخواهند دید.جراحی لثه قادر است در مورد نیاز،پیوند بافت جدید لثه را انجام می دهد.تمامی این کار توسط متخصص جراح لثه انجام می شود و درمان مشکلات و بیماری های لثه ایی بیماران می پردازند.

 

متخصص جراح لثه

 

در جراحی لثه،مهم ترین رکن،سالم ماندن  دندان ها و پیشگیری از وقوع آسیب دندان ها می باشد .که متخصص جراح لثه تمام تلاش خود را صرف این کار میکند .معمولا افراد دیابتی و سیگاری بیشتر در معرض آسیب های لثه ایی قرار میگیرند و حتما باید درمان شوند که متخصص جراح لثه با مهارت تمام  و به صورت کاملا تخصصی درمان مخصوص به این بیماران را برایشان انجام می دهند.جراح لثه تخصص دارد تا با استفاده از فلاپ لثه،لثه هارا برای بیماران جرمگیری کند تا از ایجاد هرگونه عفونت در امان در امان بمانند و همچنین جراح لثه قادر است  بیماری پریودنت را با استفاده از بالاترین تجهیزات ضد عفونی کننده لثه را برای بیماران عمقی جرمگیری کند و به درمان لثه بپردازد.

 

​دکتر فراز تیموری متخصص جراح لثه و ایمپلنت می باشد که به نوعی مبتکر روش های نوین در دندانپزشکی با لیزر می باشد، شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 02188629607 و 02188629613 تماس حاصل فرمایید

 

درمان های متخصص جراح لثه

 

جراح لثه،لثه هایی را که اضافی رشد میکنند و موجب آزار افراد میشود و درد دندان و لثه را به همراه دارد الخصوص در هنگام غذا خوردن را جراحی میکند جراح لثه با بی حس کردن بافت لثه برش هایی را ایجاد میکند و آن بخش لثه را حذف یا ترمیم می کند .جراح لثه خوب،قادر است این کار را بدون ایجاد کوچکترین دردی برای بیماران انجام دهد.

جراح لثه،لثه هایی را که عقب رفتگی می کنند و از دندان ها کنار می روند  و موجب آسیب به دندان میشوند را با روش جراحی لثه  و پیوند لثه این عارضه را درمان میکند.جراح لثه قادر است این روش را با لیزر درمانی انجام دهد  زیرا بیمار با لیزر درمانی دردی را متحمل نمیشود و روند بهبودی سریعتر حاصل می شود اکثرا جراح لثه این روش را برای درمان بیماران انتخاب می کنند.

متخصص جراح لثه مشکل بزرگ دندانی را نیز برای بیماران حل کرده است.گاهی بافت لثه شروع به تحلیل رفتن میکنند دیگر نمی توانند ریشه دندان را بپوشاند  و موجب لق شدن دندان ها می شوند که  در این مرحله جراح لثه با بی حس کردن موضعی محل،و ایجاد برش ها لایه ی رویی لثه را بر میدارند و با تمیز کردن محل از طریق دارو های زد باکتری لثه را برای عملیات ترمیم آماده میکند.

جراح لثه با تخصص و تجربه خود همیشه بهترین درمان ها را برای بیماران لثه  انتخاب می کند و همیشه با تشخیص به موقع و زود هنگام خود،علاوه بر لثه به سلامت دندان ها هم کمک شایانی می کند جراح لثه قادر است،جراحی زیبایی لثه را انجام دهد و لبخند لثه ایی زیبایی برای افراد بیافریند او لثه را تغییر شکل می دهد و اشخاصی که دندان های پس رفته ایی دارند و دور دندان های شان از طریق بافت لثه تحت فشار است از روش جراحی لثه توسط جراح لثه انجام می دهند.

جراح لثه می تواند بافت لثه را با استفاده از نمونه گرفتن از سقف دندان ها و پیوند آن بر اطراف لثه انجام دهد.

متخصص جراح لثه
متخصص جراح لثه

اقدامات جراح لثه

 

جراح لثه پیش از عمل،جلسه ی مشاوره برای بیمار می گذارد تا با معاینه از طریق عکس برداری و رادیولوژی تمامی مشکلات بیمار را تشخیص دهد و با برگزیدن بهترین درمان برای بیمار تمامی مراحل روند درمان را برایش توضیح دهد و به راهنمایی بیمار در تمامی مراحل درمان بپردازد.

جراح لثه بعد از انجام جراحی لثه تمام نکات الزامی و اطلاعات کافی را به بیماران می دهد  تا بیماران با رعایت نکات  و استفاده از راهنمایی های جراح لثه،دچار هیچگونه مشکلی بعد از جراحی لثه خود نشوند و بهبودی کامل را حاصل شوند.

جراح لثه قبل از شروع درمان تمام لثه را برای بیماران جرمگیری می کند تا تمام میکروب ها تار تار ها برای بیماران را از بین ببرد،جراح لثه با این روش عمل خوبی را برای بیماران به ارمغان می آورد .جراح لثه در هنگام جراحی هم دندان ها را ضدعفونی میکند تا تمامی میکروب های زیر لثه از بین بروند تا هیچگونه عفونتی در لثه و دندان ایجاد نشود و بعد از جراحی لثه،لثه بتواند صد در صد ترمیم شود.

جراح لثه،قادر است تمامی روش های جراحی لثه را انجام دهد و در هر کدام تجربه بالایی داشته باشد تا درمان مخصوص به هر شخص را به بهترین نحو انجام دهد.

 

هزینه جراحی لثه با جراح لثه

 

جراح لثه،هزینه درمانی را بر طبق میزان و نوع بیماری ،بیمار در نظر میگیرد و همچنین جراح لثه چه نوع درمانی را بخواهد برای بیمار در نظر بگیرد بر هزینه تاثیر گذار است.بنابراین هر روش درمانی و هر بیماری ایی هزینه ی مجزایی دارد و جراح لثه بر طبق آن هزینه ها را به بیماران میگوید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code