بهترین متخصص لثه

بهترین متخصص لثه

لثه یک عضو مهم برای سلامت  دهان و دندان و بدن انسان به شمار می رود که در صورت بروز هر گونه مشکل در آن و جدی نگرفتن مشکل ، سبب آسیب رسیدن به دندان ها خواهد شد در همین خصوص باید به متخصص لثه مراجع کرده شود تا کلیه مشکلات لثه بر طرف گردد و از رسیدن آسیب به دندان ها پیشگیری شود . در این مقاله به توضیح مختصری راجب متخصص جراحی لثه میپردازیم .

متخصص لثه

متخصص لثه ، همانطور که از اسم آن پیداست به صورت تخصصی به درمان کلیه مشکلات لثه به صورت تخصصی و حرفه ایی میپردازد و با تشخیص صحیح و به موقع خود از بسیاری از بیماری ها جلوگیری کرده و در صورت عمیق بودن مشکلات و به وجود آمدن بیماری یا آسیب های لثه به درمان حرفه ایی آن ها میپردازد .

مشکلات لثه

مشکلات لثه  برای افراد سیگاری و مستعد دیابت بیشتر رخ می دهد همچنین در صورت بروز تغییرات هورمونی نیز بیشتر اتفاق می افتد و در بیماری های سخت و عفونی مانند ایدز اما این تمام علل نیست و ممکن است هر کدام از ما به دلایل مختلف دارای بروز مشکلات در لثه شویم که تنها راه آن درمان نزد متخصص لثه می باشد تا از بیشتر شدن آسیب ها جلوگیری کند  و به درمان کامل آن ها بپردازد .

متخصص لثه

درمان هایی که توسط متخصص لثه انجام می شود

به طور کلی متخصص لثه کلیه ی مشکلات لثه ایی اعم از خفیف و  عمیق را درمان می کند و هدف آن  سالم نگه داشتن دندان ها و و بروز نکردن مشکلات لثه بر دندان ها می باشد . از درمان های تخصصی متخصص لثه میتوان به فلاپ لثه اشاره کرد که معمولا جزء درمان های عام می باشد  و بیشتر افراد به آن نیاز پیدا می کنند که جرمگیری عمیق لثه ها می باشد و برای بیماری های پریودنت لازم می باشد و از بروز عفونت و مشکلات عمیق لثه و دندان جلوگیری خواهد کرد .

از دیگر درمان های رایج دکتر فراز تیموری که بسیار تخصصی و پیچیده می باشد ، جراحی زیبایی لثه می باشد برای مثال برخی از افراد لبخند های زیبا ندارند و با خندیدن مقدار زیادی از لثه های بالای دندن آن ها مشخص می شود که برای خودشان جالب نمی باشد و  تلاش برای پوشاندن آن دارند که این مشکل توسط جراحی توسط دکتر فراز تیموری انجام میگیرد و اقدام به برش و برداشت بافت های اضافی لثه کرده و به اصطلاح دندان ها را کوتاه می کند و اینگونه لبخند زیبا به افراد بر میگردد .

دکتر فراز تیموری متخصص لثه

در مواردی نیز لثه رشد اضافی میان دندان میکند که کاری جز دردسر ایجاد نمی کند و با برداشت بافت افراد از درد های مکرر خود  راحت خواهند شد در مواردی نیز لثه ها تحلیل رفته می شوند که موجب سست شدن ریشه و ضعیف شدن آن ها می شوند که در صورت پیشروی موجب لق شدن دندان ها می گردد و از طریق پیوند بافت لثه ایی مشکل حل خواهد شد .

درمان های دکتر فراز تیموری به همین جا ختم نمیگردد بلکه بسیار درمان های مختلف مانند لیفت لثه برای مشکلات بالای لثه وجود دارد که قرار دادن آن ها در این صفحه نمیگنجد .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه لیفت لثه و یا جراحی لثه در کلینیک دندانپزشکی کرج با شماره های 02632528628 و 09128001870 تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code