هزینه لیفت لثه چقدر است ؟

هزینه لیفت لثه چقدر است ؟

همانطور که میدانید لیفت لثه روندی است برای درمان لثه های بالاتر و یا پایین تر از حد معمول ، که هردو عدم تناسب فاصله لثه و دندان را نشان می دهند و ظاهری درست را به لبخند نخواهند داد حال سوال اینجاست هزینه لیفت لثه چقدر است؟

لیفت لثه ، این روز ها متقاضیان زیادی دارد و  هر کسی که از عدم تناسب لثه با دندان رنجوده خاطر است این درمان را استفاده می کند اما سوالی که مرتبا از متقاضیان تکرار می شود این است که قیمت لیفت لثه چقدر است که در مطلب زیر به این موضوع می پردازیم .

 

هزینه لیفت لثه چقدر است ؟

برای این که به مووضع قیمت لیفت لثه برسیم ابتدا باید با توضیح درباره لیفت لثه آن را شفاف سازی کنیم .

ابتدا جلسه مشاوره پی می آید و در آن مراجع به معاینه توسط متخصص خود در می آید تا شخصص گردد مشکل فرد چگونه و در چه حدی قرار دارد و لیفت لثه او باید چگونه انجام گیرد . اما در جلسه اجرا ابتدا لثه و بافت نرم بی حسی موضعی خواهد شد و سپس  از طریق جراحی لثه و یا جراحی لثه با لیزر به تراش دادن و شکل دهی لثه بپردازد و سپس لثه را از استخوان دندان جدا کرده و در محل مشخص و مورد نیاز نصب کند و اینگونه لیفت لثه انجام می شود .

 

هزینه لیفت لثه چقدر است؟

شرایط انجام لیفت لثه چگونه است؟

اما قیمت لیفت لثه به شرایط مختلفی بستگی دارد ، در وحله اول کلینیک مورد نظر می باشد زیرا هر کلینیک با توجه به متخصص مخصوص خود و شرایط کلینیک محاسبه قیمت متفاوتی را نسبت به سای ر کلینیک دارد ، مورد بعدی در محاسبه قیمت مشکل دندانی فرد می باشد برای برخی لثه در بالاترین حد معمول قرار داشته و برای برخی در پایین ترین حد که هردو غیر عادی و نا زیبا می باشد و همین موضع در محاسبه قیمت تاثیر گذار خواهد بود .

مورد بعدی در هزینه لیفت لثه این است که شایط  لثه ایی در هر فرد تفاوت دارد برای برخی عمیق تر و برای برخی فاصله کمتری را دارد که این موضوع نیز در محاسبه تاثیر گذار است .

در واقع هرچه شرایط برای لیفت لثه پیچیده تر باشد هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود ، و نوع اصلاح  لثه و شرایط دندانی قیمیت را تعیین می کنند ،مورد بعدی این است که فرد چه نوع بیمه ایی باشد و بیمه آن بر قیمت لیف لثه تاثیر گذار است یا خیر .

اما به طور کلی باید گفت که هزینه جراحی لثه و لیفت لثه دقیق فرد طبق شرایط او ، در جلسه مشاوره مشخص شده و به اطلاع آن خواهد رسید .

یکی از خدمات کلینیک دکتر فراز تیموری خدمات لثه می باشد که توسط جراح لثه و ایمپلنت انجام می شود از این رو شما عزیزان میتوانید  با شماره های 02632528628 و 09128001870 تماس حاصل فرمایید و اطلاعات کافی را کسب کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code