بهترین مرکز کامپوزیت دندان در کرج

توسط: | برچسب ها: , , , , | دیدگاه ها: ۰ | بهمن ۸ام, ۱۳۹۸

کامپوزیت دندان در کرج به ماده ایی گفته میشود که بر روی دندان ها قرار میگیرد  تا عیب های دندان را بر طرف کند و نمایی زیبا و  با دوام را برای آن ها به همراه داشته باشند  که در کوتاهترین زمان ممکن و با هزینه ایی مناسب ، درمان را برای افراد انجام میدهد .

برای استفاده از این روش دندانی توصیه میشود تا افراد به مراکز عالی  و متخصصین حرفه ایی مراجعه نمایند تا نتایج عالی را از این طریق کسب نمایند .

 

بهترین مرکز کامپوزیت دندان در کرج کجاست ؟

 

کلینیک دکتر فراز تیموری در کرج که  به صورت حرفه ایی و تخصصی به درمان کامپوزیت دندان در کرج میپردازد توانسته است مورد  رضایت تمامی مراجعین خود قرار گیرد و در این زمینه خوش بدرخشد ،  کامپوزیت که روش درمانی جدید در دندانپزشکی به شمار میرود امروزه  مورد استقبال بیشتر افراد قرار گرفته است و بیشتر افراد مایل به استفاده از این روش می باشند

کامپوزیت ترکیب شده با ماده زرین می باشد که در معرض تابش اشعه مخصوص قرار میگیرد و نصب محکمی را بر روی دندان ها خواهد داشت  نقطه قابل  تمایز این مرکز با سایر مرکز ها استفاده از بهترین برند کامپوزیت و مواد های اولیه می باشد که سبب درمانی موفق می شود همچنین  با داشتن متخصصی حرفه ایی و ماهر کامپوزیت به صورت کاملا  محکم و بدون ناهمواری بر دندانها میچسبد و با توجه به چند لایه بودن و مقاومت بالا آسیبی را بر دندان ایجاد نکرده و سبب شکستگی نمیشوند .

 

 کاربرد کامپوزیت دندان

 

این روش میتواند دندان های بد رنگ و زرد را ترمیم کرده و به دندان هایی با رنگ سفید دندان و طبیعی تبدیل کند ، برای ترمیم دندان های شکسته ، لبپر شده و ترک خورده یک درمان عالی می باشد و مرتب کردن دندان ها را به همراه دارد  همچنین جای لک و تیرگی ها را نیز از دندان جدا میکنند ، کامپوزیت که نوعی ماده رزین می باشد با درجات مختلف و استحکام مختلفی ساخته  وبا  قابلیت استفاده لایه به لایه استفاده میشود

کامپوزیت باید استحکام و قدرت پولیش بسسیار بالا را داشته باشد تا جلوه ایی هر چه طبیعی تر را برای دندان به همراه داشته باشد و آسیبی را بر بافت طبیعی دندان وارد کنند که کلیه این نکات در این مرکز دندانزشکی رعایت شده و سبب نتایج عالی و طبیعی برای مشتریان میشود که زیبایی ، نمایی طبیعی ، ماندگاری بالا ، دوامی بالا ، استحکام قوی  را در کنار تراش نشدن دندان ها به همراه دارند  .

از کاربرد های تخصصی کامپوزیت دندان در کرج میتوان به ،  پرکردن دندان های جلو ،  رفع بد رنگی و بد فرمی دندان ها ،  اصلاح ترک خوردگی و لبپر شدن دندان ها ،  پر کردن دندان ها برای رفع خرابی . . .  اشاره کرد که استفاده از کامپوزیت ونیر میتواند برای پر  کردن دندان ها نیز به کار رود و همچنین میتواند بد ترین بهم ریختگی های دندایی را اصلاح کند و در مواردی یک جایگزین عالی برای روش ارتودنسی می باشند .

 

کامپوزیت دندان در کرج

 

برای استفاده از این روش  ابتدا کلیه دندان ها با دقت ضد عفونی میشوند  تا سطح دندان تمیز و بدون جرم شود تا درهنگام برخورد با دندان موجب آسیب نشوند سپس دندان ها خشک میشوند و حتی رطوبت بزاق بر روی آن ها قرار نخواهد داشت مر حله بعد تلفیق سطح  دندان با مواد اسیدی مخصوص می باشد تا کامپوزیت بر روی دندان بهتر و محکم تر بچسبند ، سپس چسب مخصوص بر دندان ها نصب میشوند و سپس مواد کامپوزیت به صورت آرام سطح دندان را میپوشانند سپس نور مخصوص بر دندن ها میچسبد تا مواد مستحکم شده بر دندان بست شوند سپس با پولیش های لازم کامپوزیت به نمای اصلی و زیبای خود میرسد و ظاهری زیبا و طبیعی را برای فرد به همراه  خواهد داشت .

 

عوارض کامپوزیت دندان

 

زمانی که بهترین مراکز دندان را برای درمان انتخاب میکنید جای نگرانی را نیز از بابت معایب این روش نداشته باشید چرا که با رعایت کلیه استاندارد های لازم هیچ مشکلی برای کامپوزیت و دندان های اصلی به وجود نخواهد آمد اما میتوانیم چند نکته را در این زمینه عرض کنیم  :

زمانی که کامپوزیت را برای پر کردن دندان ها استفاده میکنید ممکن است تا مدتی احساس درد و حساسیت را داشته باشید ، این امر طبیعی بوده و پس از طی  شدن چند روز به روال عادی خود برمیگردد .

برخی افراد دچار حساسیت دندان میشوند که در روز های اول عادی بوده اما حساسیت همراه با ضربان باید به دندانپزشک مراجعه شود ،  در هنگامی افراد احساس درد را خصوصا در هنگام جویدن دارند این مشکل به علت پاک نشدن عفونت بر لثه و سطح دندان می باشد که خوشبختانه مشکات این چینی در این مرکز مشاهده نخواهند شد .

در این  خصوص باید به این نکته بپردازیم که پس از کمپوزیت دندان دندان ها نیاز به مراقبت های بهداشتی بیشتری دارند بنابراین رعایت  حفظ بهداشت برای دندان ها امری ضروری می باشد تا دوام و کیفیت کامپوزیت ها حفظ شود.

ارسال پاسخ

*

code