دکتر فراز تیموری

تشخیص با استفاده ازدوربین های داخل دهانی که تصاویر دندان های شما بر روی مانیتورهای بزرگ نشان میدهد تا به شما این اجازه را دا ده باشد که آنچه که بر روی دندان های شما انجام میشود را به طور واضح و شفاف ببینید و از طرح درمان خود آگاه شوید.
تمام مراحل دندانپزشکی و پیشرفت درمان شما بر اساس استانداردهای کنترل کیفیت و پیگیری های واحد کنترل کیفی بعد از درمان و پشتیبانی، واحد پشتیبانی درمان جهت چکاب های دوره ای رایگان وپاسخگویی شبانه روزی به بیماران تحت درمان حداقل خدماتیست که درمانگران این گروه به آن متعهد میباشند
متخصص جراحی لثه
متخصص ایمپلنت

جراحی لثه با لیزر

دندانپزشکی با لیزر یک روش درمانی جدید می توان انواع بیماری های لثه و مشکلات دندان را درمان کرد. متخصصان ما در دندانپزشکی مدرن از لیزر بافت نرم دایود برای درمان مشکلات مختلف دهان و دندان استفاده می کنند.
امروزه لیزر ها در دندانپزشکی یک روش درمانی بدون درد را در اختیار دندانپزشکان قرار داده اند که از طریق آن امکان از بین بردن باکتری های خطرناک دهان و چرک وجود دارد و به این ترتیب می توان دندان هایی را درمان کرد که در صورت استفاده از روش های درمانی استاندارد مورد استفاده برای بیماری پریودنتال قابل درمان نبودند.

تماس با ما