ایمپلنت با بیمه آسیا

ایمپلنت با بیمه آسیا، یکی دیگر از خدمات دندانپزشکی هست که افراد واجد شرایط این بیمه می‌توانند نصف یا بخش کوچکی از هزینه ایمپلنت را پرداخت کنند. ایمپلنت جزو خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی محسوب می‌شود به همین دلیل از هزینه بسیار بالایی برخوردار است. شرکت بیمه آسیا برای تقبل کردن هزینه ایمپلنت شرایطی را برای افراد درنظر گرفته است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم. مطب دکتر فراز تیموری، یکی از مراکر دندانپزشکی طرف قرارداد با انواع بیمه های تکمیلی از جمله بیمه آسیا است.

انجام ایمپلنت با بیمه آسیا

بیمه آسیا یکی دیگر از بیمه های تکمیلی هست که افراد تحت پوشش این بیمه می‌توانند برای جبران هزینه های دندانپزشکی از جمله ایمپلنت از خدمات این بیمه استفاده کنند

ایمپلنت، جزو خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی محسوب می‌شود به همین خاطر تمام بیمه های تکمیلی آن را تحت پوشش قرار نمی‌دهند.

افرادی که مجاز به انجام ایمپلنت با بیمه آسیا هستند باید شرایط زیر را داشته باشند:

  • کارمند یکی از شرکت یا اداره جات باشد.
  • بیمه تکمیلی پایه داشته باشد.
  • مهمترین شرط این است که علاوه بر بیمه پایه، بیمه تکمیلی گروهی توسط اداره یا شرکت محل کار خود را داشته باشد.

هزینه ایمپلنت با بیمه آسیا

هزینه ایمپلنت با بیمه تکمیلی آسیا

از آنجایی که ایمپلنت هزینه بسیار بالایی دارد اغلب بیماران از درمان دندان خود پشیمان می‌شوند، به همین خاطر افراد برای جبران هزینه درمان خود و خانواده خود میتوانند در یکی از شرکت های بیمه ای ثبت کنند.

افراد دارای بیمه تکمیلی آسیا برای انجام ایمپلنت دندانهای خود به یکی از مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه آسیا مراجعه کنند و نصف هزینه درمان را پرداخت کنند.

سخن پایانی

افرادی که به دلایل مختلف و به مرور زمان دندانهای خود را از دست می‌دهند برای درمان آن میتوانند از ایمپلنت استفاده کنند.

ایمپلنت به دو صورت ثابت و متحرک انجام می‌شود و با توجه تعداد جلسات درمان و نوع مواد بکار رفته هزینه متغیر دارد که حتی ممکن است روند درمان آن چند ماه طول بکشد.

مطب دکتر فراز تیموری با استفاده از متخصصان باتجربه انواع خدمات درمانی و زیبایی از جمله جراحی لثه، عصب کشی، ایمپلنت با انواع بیمه تکمیلی را انجام می‌دهد. همچنین افرادی که شرایط بالا را دارند می‌توانند در این مرکز تخصصی نصف هزینه ایمپلنت را پرداخت کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *