ایمپلنت با بیمه تکمیلی در کرج

ایمپلنت با بیمه تکمیلی در کرج


آیا میتوان ایمپلنت با بیمه تکمیلی در کرج انجام داد؟ بهترین دندانپزشکی برای ایمپلنت با بیمه تکمیلی در کرج چیست؟ هزینه جراحی لثه یک دندان چقدر است؟ چنانچه به دنبال یک مرکز درمانی مناسب در خصوص ترمیم دندان با ایمپلنت هستند که هزینه آن را با بیمه بپردازید، تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

برای ترمیم کردن دندان ها با ایمپلنت شرایط بسیار ایده آلی وجود دارد که این موضوع باعث جذب افراد بسیار زیادی به این روش شده است. به گونه ای که امروزه ایمپلنت را به عنوان بهترین روش ترمیم دندان می شناسند.

ایمپلنت از قطعات مختلفی تشکیل می شود که عبارتند از: روکش، پایه و اباتمنت. برای ترمیم دندان با این روش باید در ابتدا پایه ایمپلنت در دهان قرار بگیرد و سپس به واسطه اباتمنت روکش ایمپلنت بر روی آن نصب شود.

یکی از مشکلاتی که در رابطه با استفاده از ایمپلنت وجود دارد، هزینه بسیار زیادی است که برای استفاده از آن باید پرداخت شود و این موضوع باعث شده تا همه متقاضیان ایمپلنت قادر به استفاده از آن نباشند. از این جهت در مجموعه دکتر فراز تیموری میخواهیم به بررسی ایمپلنت بپردازیم تا شرایط استفاده از این روش را در خصوص کاهش هزینه ها بررسی کنیم.

فهرست مطالب

بیمه تکمیلی چیست؟

قبل از پرداختن به موضوع ایمپلنت با بیمه تکمیلی در کرج و یا جراحی لثه فک بالا باید گفت که بیمه تکمیلی به نوعی از بیمه های خدمات درمانی گفته می شود که از سوی شرکت های بیمه به کسانی که برای دریافت آن اقدام کرده باشند، ارائه داده می شود. اما علاوه بر آن این نوع بیمه درمانی به کارمندان مراکز و شرکت های خاصی نیز ارائه داده می شود و فقط کسانی که جزو پرسنل آن مجموعه محسوب شوند، از این نوع بیمه برخوردار خواهند شد.

در حالت کلی عده بسیار زیادی از هموطنان عزیز ما به صورت دولتی و یا آزاد خود را تحت پوشش این نوع بیمه قرار داده اند و از آن استفاده می کنند.

بیمه تکمیلی در مقایسه با انواع دیگر بیمه های درمانی هزینه بیشتری از مراحل درمان را به بیماران پرداخت می کند و باعث می شود که بیماران هزینه بسیار کمتری را در این زمینه بپردازند که امکان استفاده از آن در زمینه امور درمانی مختلفی وجود دارد.

 

ایمپلنت با بیمه تکمیلی در کرج

 

ایمپلنت با بیمه تکمیلی در کرج

خوشبختانه در سال های اخیر برخی از خدمات دندانپزشکی مانند جراحی لثه با بیمه و  ایمپلنت نیز تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گرفته اند و کسانی که بخواهند ایمپلنت  انجام دهند، در صورتی که تحت پوشش بیمه مورد نظر باشند، از این امکان برخوردار خواهند بود.

اما به این منظور شرایطی وجود دارد که باید بر اساس آن از بیمه تکمیلی استفاده کرد.

شرایط ایمپلنت با بیمه تکمیلی در کرج

شرایط استفاده از بیمه تکمیلی در خصوص ایمپلنت از قبیل زیر در نظر گرفته می شود:

مراجعه به مراکز و دندانپزشکی های طرف قرارداد با بیمه تکمیلی مورد نظر

برای اینکه بتوان از بیمه تکمیلی در خصوص ایمپلنت در کرج استفاده کرد، اولین قدم انتخاب مراکز درمانی طرف قرار داد با بیمه تکمیلی مورد نظر است زیرا همه دندانپزشکی ها با بیمه های مختلف تکمیلی قرارداد همکاری ندارند و بیمه را نمی پذیرند. از این جهت باید ابتدا بر اساس شرکت بیمه، این مراکز درمانی را پیدا کرد و سپس به آنها مراجعه نمود.

استفاده از برندهای ایمپلنت مخصوص

بیمه تکمیلی بر اساس نوع آن ممکن است که همه انواع برندهای ایمپلنت را تحت پوشش قرار ندهد و فقط برخی از انواع ایمپلنت را برای شما امکان پذیر کند. در نتیجه چنانچه این محدودیت از سوی بیمه وجود داشته باشد باید فقط از برندهای تعیین شده توسط شرکت بیمه استفاده کنید تا هزینه ها برای شما کاهش یابند.

کاهش هزینه های درمانی تا سقف در نظر گرفته شده توسط بیمه

از دیگر شرایط موجود در  ایمپلنت  با بیمه این است که هزینه های درمانی فقط تا سقف تعیین شده توسط بیمه برای بیماران کاهش می یابند و از این جهت مابقی هزینه درمانی برای ایمپلنت باید توسط خود فرد پرداخت شود. از آنجایی که بیمه های تکمیلی توسط شرکت های متفاوتی ارائه داده می شوند نیز سقف تعیین شده در این زمینه توسط هر شرکت بیمه متفاوت خواهد بود.

به عنوان مثال: برخی از شرکت ها سقف پرداخت هزینه کشیدن دندان در کرج و یا  هزینه ایمپلنت بیشتری در مقایسه با برخی دیگر دارند.

بهترین دندانپزشکی برای ایمپلنت با بیمه تکمیلی در کرج

برای ترمیم دندان و پر کردن فضای خالی ایجاد شده به دلیل از دست رفتن دندان ها باید به بهترین دندانپزشکی ها مراجعه کرد تا نتیجه خوبی در این زمینه دریافت نمود. خوشبختانه اکثر بیمه های تکمیلی نیز با دندانپزشکی های معتبر و مناسب مانند: دندانپزشکی دکتر فراز تیموری همکاری دارند که همشهری های عزیز کرجی میتوانند این مرکز دندانپزشکی را انتخاب کنند و به آن مراجعه نمایند تا نتیجه خوبی دریافت کنند.

سخن پایانی

دندانپزشکی دکتر فراز تیموری با اینکه در شهر تهران قرار گرفته است، اما یک گزینه مناسب برای ایمپلنت با بیمه تکمیلی برای مردم کرج محسوب می شود که میتوانید از خدمات درمانی آن بهره مند گردید.

در صورتی که به کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایمپلنت با بیمه تکمیلی در کرج و یا هزینه جراحی لثه فک بالا نیاز دارید، از طریق تلفن های تماس با در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *