ایمپلنت طرف قرارداد با بیمه ها

ایمپلنت طرف قرارداد با بیمه ها


بیمه بانکی چیست و به چه کسانی تعلق دارد؟ آیا ایمپلنت طرف قرارداد با بیمه ها در کرج امکان پذیر است؟ شرایط ایمپلنت در کرج چیست؟ مزایای استفاده از ایمپلنت با بیمه بانکی در کرج چیست؟ مراحل ایمپلنت طرف قرارداد با بیمه ها در کرج چگونه است؟ بهترین مرکز جراحی لثه با بیمه در کرج کجاست؟

از انجایی که دندانپزشکی دکتر فراز تیموری از مجموعه های تخصصی و بسیار حرفه ای در زمینه ایمپلنت است، قصد داریم که به بررسی این مسائل بپردازیم. در این خصوص با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

خدمات دندانپزشکی در انواع مختلف آن از هزینه بسیار زیادی برخوردار هستند و در حالت کلی، امور مختلف دندانپزشکی را به عنوان هزینه بر ترین خدمات پزشکی در نظر می گیرند که بیماران برای انجام هر یک از روش های درمانی جزئی در دندانپزشکی مستلزم به پرداخت هزینه بالایی هستند.

علاوه بر آن از آنجایی که خدمات دندانپزشکی تا کنون تحت پوشش بیمه های درمانی قرار نمی گرفتند نیز هزینه های این خدمات درمانی بیشتر از سایر امور درمانی به مردم فشار وارد می کرد اما امروزه بسیاری از خدمات دندانپزشکی توسط بیمه های مختلف فعال در کشور ما تحت پوشش قرار گرفته اند که این موضوع باعث ایجاد تحول عظیمی در این زمینه شده است و به کاهش هزینه های بیماران در زمینه دندانپزشکی کمک کرده است.

با این وجود مساله ای همچون ایمپلنت طرف قرارداد با بیمه ها در کرج می تواند به عنوان یک موضوع مهم در نظر گرفته شود.

فهرست مطالب

بیمه بانکی چیست و به چه کسانی تعلق دارد؟

بیمه بانکی در واقع به نوعی از بیمه های خدمات درمانی گفته می شود که به بانک های کشور تعلق دارد و هر بانکی آن را برای کارکنان و کارمندان خود فعال سازی می کند. با این وجود کسانی که در سِمت های مختلف بانکی فعالیت داشته باشند، می توانند از این نوع بیمه استفاده کنند.

لازم به توضیح است که بیمه بانکی خدمات درمانی و بازنشستگی را به کسانی که تحت پوشش آن باشند، ارائه می کند و علاوه بر آن بیمه تکمیلی نیز به همراه دارد و کسانی که با فعالیت در بانک به پوشش این نوع بیمه در می ایند، امکان فعال سازی این بیمه را برای اعضای خانواده خود نیز خواهند داشت.

همان طور که اشاره کردیم، استفاده از بیمه بانکی برای خدمات درمانی دندانپزشکی امکان پذیر است و کسانی که این نوع بیمه را در اختیار داشته باشند، قادر به استفاده از آن در خصوص ایمپلنت دندان هستند و می توانند بخشی از هزینه های ترمیم دندان خود با روش ایمپلنت و هزینه جراحی لثه یک دندان را به واسطه بیمه بانکی در کرج کاهش دهند.

 

ایمپلنت طرف قرارداد با بیمه ها

 

شرایط ایمپلنت طرف قرارداد با بیمه ها در کرج چیست؟

برای اینکه بتوان از بیمه بانکی در کرج برای ایمپلنت استفاده کرد، باید افراد در ابتدا تحت پوشش این نوع بیمه باشند و سپس به دندانپزشکی هایی مراجعه کنند که با بیمه تکمیلی آنها طرف قرارداد باشد.

در این شرایط امکان استفاده از بیمه بانکی برای ایمپلنت در کرج وجود خواهد داشت و شرایط دیگری در این زمینه وجود نخواهد داشت؛ اما اگر میخواهید که نتیجه مناسب از انجام این روش درمانی دریافت کنید، توصیه ما این است که به کلینیک ها و یا دندانپزشکی های مجهز و تخصصی در این زمینه مراجعه نمایید.

مراحل ایمپلنت طرف قرارداد با بیمه ها در کرج چگونه است؟

برای اینکه بتوان ایمپلنت با بیمه بانک در کرج انجام داد، باید مراحل ذکر شده در زیر را به ترتیب طی کنید:

ویزیت شدن توسط پزشک مورد نظر

برای استفاده از بیمه بانکی در خصوص ایمپلنت، اولین مرحله ای که بعد از وجود شرایط ذکر شده در فوق باید وجود داشته باشد، ویزیت شدن از سوی پزشک است. با انجام معاینات پزشکی این موضوع مشخص می شود که برای ایمپلنت چه مراحل درمانی را باید طی کنید و چه اموری را باید انجام دهید و هزینه مورد نیاز برای انجام این کار و هزینه جراحی لثه فک بالا را نیز برای شما بررسی می شود.

انجام مراحل ترمیم دندان زیر نظر پزشک معالج

پس از معاینات پزشک، با انجام شدن آزمایش ها و عکسبرداری های مورد نیاز، این زمینه فراهم می شود که جراحی ایمپلنت را انجام دهید و در روز تعیین شده از سوی پزشک میتوانید جراحی ایمپلنت کنید و قطعات ایمپلنت را در دهان قرار دهید.

پرداخت هزینه های مربوط به ایمپلنت از سوی خودتان

برای انجام هر یک از این مراحل لازم است تا هزینه های ایمپلنت طرف قرارداد با بیمه ها در کرج را خودتان پرداخت کنید تا زمانی که بیمه هزینه های پرداخت شده را در اختیار شما قرار دهد.

ارائه مدارک دندانپزشکی و هزینه های آن به شرکت بیمه

زمانی که مرحل ایمپلنت مانند: عکسبرداری، آزمایش، جراحی و … را انجام می دهید، برای استفاده از بیمه بانکی باید نسخه های تجویز شده، نسخه ویزیت پزشک و سایر مدارک را با مهر مخصوص پزشک جمع آوری کنید و در اختیار داشته باشید، تا آنها را به بیمه تکمیلی خود ارائه دهید زیرا این نسخه ها و مدارک نشان دهنده هزینه پرداخت شده از سوی بیماران هستند که شرکت بیمه بر اساس انها هزینه های درمان را در اختیار شما قرار می دهد.

دریافت هزینه های ایمپلنت تا سقف تعیین شده از شرکت بیمه

با ارائه دادن مدارک مربوط به انجام امور ذکر شده به شرکت بیمه تکمیلی مورد نظر بانکی، این شرکت با انجام بررسی های مورد نیاز، هزینه های پرداخت شده در این زمینه را تا میزانی که از سوی بیمه تعهد شده است، در اختیار شما قرار می دهد و معمولا اغلب شرکت بیمه ها به این شکل هستند که هزینه ها را حدود یک ماه پس از دریافت خدمات درمانی در اختیار شما قرار می دهند.

لازم به توضیح است که سقف بیمه های بانکی مختلف در این زمینه متفاوت است و چنانچه مدارک درمانی ارائه شده از سوی شما به شرکت بیمه معتبر باشند، این شرکت هزینه کشیدن دندان عقل در کرج را به شما پس خواهد داد.

سخن پایانی در مورد ایمپلنت طرف قرارداد با بیمه ها در کرج

ایمپلنت طرف قرارداد با بیمه ها در کرج مطلبی بود که در مجموعه دکتر فراز تیموری با هم بررسی کردیم. در رابطه با انجام این کار یعنی استفاده از بیمه بانکی به جمع آوری مدارک به میزان زیادی دقت داشته باشید تا مدارک قابل قبول شرکت بیمه را در اختیار داشته باشید و از سوی دیگر بهترین مراکز درمانی را در این زمینه انتخاب کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *