دندانپزشکی اقساطی در کرج


آیا دندانپزشکی اقساطی در کرج وجود دارد؟ بهترین دندانپزشکی اقساطی کرج کدام است؟ شرایط دندانپزشکی اقساطی کرج چیست؟ مهمترین خدمات دندانپزشکی اقساطی کرج چیست؟ مزایای دندانپزشکی اقساطی در کرج چه می باشد؟ در مجموعه دکتر فراز تیموری با ما همراه باشید تا به پاسخ این پرسش ها بپردازیم.

همانطور که میدانید خدمات دندانپزشکی در تمامی شهرها جزو گران قیمت ترین خدمات پزشکی محسوب می شوند که برای بهره بردن از ساده ترین درمان ها باید هزینه زیادی برای انها پرداخت کرد.  از این جهت بسیاری از مردم کشور ما در دریافت این خدمات دارای مشکل هستند و ممکن است که قادر به پرداخت هزینه نباشند یا فشار زیادی برای پرداخت هزینه خدمات دندانپزشکی به انها وارد شود. به همین دلیل اخیرا مراکز دندانپزشکی معتبر نظیر: دکتر فراز تیموری امکان دندانپزشکی اقساطی در کرج را فراهم کرده اند تا عزیزانی که امکان پرداخت یک جای هزینه را ندارند، بتوانند از این خدمات بهره ببرند.

فهرست مطالب

دندانپزشکی اقساطی در کرج

دندانپزشکی اقساطی در کرج به آن دسته از مراکز دندانپزشکی گفته می شود که خدمات خود را به صورت اقساطی ارائه می دهند و امکان پرداخت هزینه قسطی را برای بیماران فراهم می سازند. با این وجود متقاضیانی که برای دریافت خدمات درمانی مورد نظر خود به این گروه از دندانپزشکی های کرج مراجعه کنند، در صورت تمایل میتوانند هزینه را به شکل نقد پرداخت نکنند و در چند مرحله آن را بپردازند.

شرایط پرداخت اقساطی هزینه دندانپزشکی نیز به میزان زیادی وابسته به نوع دندانپزشکی است زیرا هر مرکز درمانی در این زمینه شرایط مخصوص به خود را دارد.

بهترین دندانپزشکی اقساطی کرج کدام است؟

اگر به دنبال بهترین دندانپزشکی اقساطی کرج هستید، مجموعه دکتر فراز تیموری یکی از این مراکز به حساب می آید که میتوانید خدمات درمانی مورد نظر خود را از این مجموعه که در عظیمیه کرج واقع شده است، دریافت کنید.

مجموعه دکتر فراز تیموری در کرج انواع مختلفی از خدمات درمانی را با بهره گیری از بهترین تجهیزات و امکانات انجام می دهد و شرایط بسیار خوبی را برای شما عزیزان فراهم کرده است.

دندانپزشکی اقساطی در کرج
دندانپزشکی اقساطی در کرج

شرایط دندانپزشکی اقساطی کرج چیست؟

شرایط دندانپزشکی در کرج در هر دندانپزشکی متفاوت است اما برخی از شرایط کلی در این راستا به شرح زیر هستند:

ویزیت شدن توسط پزشک

در ابتدا لازم است که بیمار توسط پزشک ویزیت شود تا پزشک از نوع مشکل آن مطلع گردد و بتواند روند درمان را تعیین کند.

تعیین روش درمانی مورد نیاز برای هر بیمار

پس از ویزیت اولیه لازم است تا روش درمانی برای بیمار تعیین شود تا بتوان به میزان مشخصی از هزینه مورد نیاز برای درمان مطلع شد. زیرا هر روش درمانی که به کار برده می شود هزینه مخصوص به خود را دارد.

ارائه بیمه درمانی

برخی از بیمه های درمانی در زمینه دندانپزشکی قابل استفاده هستند که با این وجود بیمارانی که انواع معتبر و بسیار مناسب بیمه را در اختیار داشته باشند، باید در رابطه با آن با پزشک صحبت کنند تا میزان کاهش هزینه درمان توسط بیمه برای بیمار مشخص شود.

تعیین شرایط پرداخت اقساطی

پس از طی شدن مراحل فوق، شرایط پرداخت اقساطی هزینه توسط پزشک یا منشی مطب مشخص می شود و بیمار میتواند مراحل درمانی را آغاز کند و مطابق با روند تعیین شده هزینه درمان را بپردازد.

مهمترین خدمات دندانپزشکی اقساطی کرج چیست؟

تمامی خدمات دندانپزشکی به صورت اقساطی امکان پذیر نیستند و برخی از مهمترین آنها که امکان پرداخت اقساطی هزینه را دارند، از قبیل زیر هستند:

در مرکز دندانپزشکی دکتر فراز تیموری نیز میتوانید از این خدمات و سایر خدمات دندانپزشکی به صورت اقساطی بهره مند گردید.

مزایای دندانپزشکی اقساطی در کرج چه می باشد؟

از بارزترین و مهمترین مزایای دندانپزشکی اقساطی در کرج میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاهش میزان فشاری که به بیماران برای پرداخت هزینه وارد می شود
  • ایجاد شرایط بهتر
  • به وجود آمدن امکان استفاده از روش های مناسب تر برای بیماران
  • امکان استفاده از روش های درمانی مختلف به صورت اقساطی
  • بهره بردن از تخصص و تجربه پزشکان مشهور و نامی
  • امکان بهره بردن از تجهیزات به روز و مناسب
  • دریافت خدمات درمانی در بهترین دندانپزشکی ها
  • امکان بهره بردن از خدمات درمانی دندانپزشکی برای همه اعضای خانواده
  • امکان استفاده از مواد با کیفیت تر برای بیماران
  • و…

مراحل پرداخت اقساط دندانپزشکی در کرج

دندانپزشکی های مختلفی که در کرج به شکل اقساطی خدمات خود را ارائه می دهند، مراحل پرداخت اقساط مختلفی را تعیین نموده اند. اما معمولا در این مراکز شرایط تقریبا یکسان است و به صورت زیر در نظر گرفته می شود:

پرداخت اقساط عصب کشی

معمولا پرداخت اقساط عصب کشی به این شکل است که بیمار نیمی از هزینه را در جلسه اول می پردازد و بخش دیگر هزینه عصب کشی را در زمان پر کردن دندان پرداخت می کند که از جلسه اول تا دوم معمولا یک هفته زمان لازم است.

پرداخت اقساط ایمپلنت

پرداخت اقساط ایمپلنت به این شکل است که بخشی از هزینه باید در روز جراحی پرداخت شود تا پایه ایمپلنت در فک قرار بگیرد. سپس بخشی دیگر از هزینه آن باید در روزی که روکش های ایمپلنت در دهان قرار می گیرد، پرداخت گردد که در این میان به مدت سه الی چهار ماه زمان وجود دارد و بیمار می تواند به راحتی هزینه مابقی درمان را فراهم کند. در خصوص ایمپلنت معمولا یک سوم دیگر هزینه مورد نیاز نیز پس از دریافت نتیجه کامل از ترمیم دندان پرداخت می شود.

لازم به توضیح است که هر یک از روش های درمانی دیگر نیز به این شکل هستند و هزینه انها به همین روال پرداخت می شود.

کلام پایانی در مورد دندانپزشکی اقساطی در کرج

دندانپزشکی اقساطی در کرج گزینه بسیار مناسبی است که اگر نگران پرداخت هزینه درمان هستید، میتوانید از این روش بهره ببرید و به سلامتی خود بیفزایید. در صورتی که مایل به استفاده از خدمات دندانپزشکی مجموعه دکتر فراز تیموری هستید، با ما تماس بگیرید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *