دندانپزشکی با لیزر در کرج بدون درد با گارنتی به شکل اقساط

دندانپزشکی با لیزر در کرج

دندانپزشکی با لیزر در کرج


دندانپزشکی با لیزر در کرج موضوعی است که میخواهیم در این مقاله به آن بپردازیم و در مورد آن مطالبی را به شما عزیزان ارائه کنیم اگر به دنبال دندانپزشکی بدون درد در استان البرز علی الخصوص در شهر کرج هستید با ما همراه باشید.

دندانپزشکی با لیزر در کرج

دندانپزشکی با لیزر ، جدید ترین و مدرن ترین روشی است که بدون هیچگونه دردی انواع بیماری های لثه و دندان را درمان می کند . کلینیک دندانپزشکی دکتر فراز تیموری در کرج این نوید را مراجعین میدهد که با داشتن بهترین متخصص کشور لیزر درمانی را به بهترین شکل خود برای مراجعین انجام دهد این درمان علاوه بر انجام انواع درمان ها در دندان و لثه ، تمامی باکتری ها و میکروبات مختلف دهان و دندان را نیز از بین میبرد.

دندانپزشکی با لیزر علاوه بر تمامی درمان ها در بزرگسالان به درمان کودکان و نوجوانان نیز در بخش دندان و لثه از طریق لیزر میپردازد و همین موضوع سبب میشود تا کودکان بدون درد و هیچگونه ترسی درمان خود را به اتمام رسانند و هیچگونه ترسی از دندانپزشکی تا مادام العمر نداشته باشند.

 

خدمات دندانپزشکی با لیزر در کرج

دندانپزشکی با لیزر به درمان بیماری های مختلفی همچون : جراحی در لثه ، عصب کشی دندان ، ایمپلنت دندان ، ارتودنسی دندان ، جراحی های دندان ، جرمگیری دندان ، پوسیدگی دندان ، درمان بیماری های لثه ، جراحی لثه و …میپردازد و سبب میشود فرد در کوتاه ترین زمان ممکن و تنها در یک جلسه و بدون هیچگونه دردی مشکلات خود را مداوا کند و سلامتی را به خود باز گرداند.

در دندانپزشکی در کرج باید گفت که علاوه بر بدون درد بودن درمان ها ، از بی حسی و بی هوشی نیز برای درمان ها استفاده نمی شود تا افراد در گذر زمان عوارض ناشی از این بی حسی ها را متحمل نشوند و این نکته ایی بسیار مهم در دندانپزشکی با لیزر کرج می باشد .
دندانپزشکی با لیزر در کرج توسط بهترین متخصص به درمان درد ها میپردازد و متخصص مربوطه با مهارت تمام از لیزر برای درمان مراجعین استفاده می کند . لیزر هیچگونه درد و تورمی با خود به همراه ندارد و بسیار زودتر از روش های سنتی التیام بخشیده می شود.

 

تشخیص جرم و پوسیدگی دندان با لیزر

از جمله خدمات دندانپزشکی با لیزر در کرج بدون درد شامل تشخیص جرم و پوسیدگی دندان با لیزر بوده که با کمک تابش اشعه لیزر انجام می شود. روند کار به این صورت بوده که اشعه لیزر بر روی آن تابیده و بازتاب حاصله توسط دستگاه آنالیز شده و پوسیدگی قابل تشخیص خواهد شد. از نظر علم دندانپزشکی میزان طول موج بازتابی بافت سالم با ناسالم متفاوت بوده و همین تفاوت سبب خواهد شد که متخصص دندانپزشکی به خوبی پوسیدگی و جرم دندان را تشخیص دهد.

سفید کردن دندان با لیزر در کرج

یکی دیگر از خدماتی که به بهترین نحو در دندانپزشکی کرج انجام می شود، سفید کردن دندان با لیزر می باشد. بهره بردن از لیزر برای بلیچینگ یا سفیدکردن دندان بیشتر به دلیل بالا رفتن سرعت عمل و دقت بیشتر خواهد بود. برای سفید کردن با کمک لیزر از پیگمان استفاده می شود که در این حالت حساسیت دندان و حتی ترک های ریز بر روی دندان به کمترین حد خود خواهد رسید.

جراحی لثه با لیزر

بدون شک لثه های سالم باعث نگه داشتن دندان های محکم نیز خواهد بود. اما وجود بیماری های لثه که در اثر تجمع باکتری ها به وجود می آید، سبب خواهد شد که این استحکام از بین رود و طول عمر دندان ها به حداقل زمان خود برسد. برای درمان و ترمیم لثه ها نیاز است که جراحی لثه انجام شود. در این شرایط وجود جراحی لثه با لیزر در کرج بدون درد و خونریزی می تواند نقطه امیدی برای بیمار باشد. به طور معمول از لیزر اربیوم برای جراحی استفاده شده و با کمک آن بافت گرانولیشن و یا عوامل محرک برداشته می شود.

جراحی بافت نرم با لیزر

دندانپزشکی با لیزر در کرج بدون خونریزی با گارانتی به شکل اقساط شامل جراحی بافت نرم با لیزر نیز خواهد بود. در این حالت لبزر با نفوذ به بافت نرم ضمن برش دادن آن، موانع انسداد عروق خونی را به خوبی برمیدارد. بدون شک جراحی با لیزر کمترین درد را نسبت به جراحی با روش قدیمی دارد. وجود لیزر کمک می کند که محل جراحی کمترین التهاب و ورم را برای بیمار داشته باشد.

کاشت ایمپلنت دندان با لیزر

ایمپلنت دندان که جزو بهترین روش های جایگزین دندان از دست رفته به حساب می آید، برای نتیجه و موفقیت بیشتر توسط لیزر نیز انجام می شود. متخصص دندانپزشکی در کرج برای ایجاد شکاف در لثه و اعمال تغییرات در استخوان فک از لیزر استفاده می کند. دندانپزشکی با لیزر در کرج تنها محدود به چند گزینه روتین وار نمی باشد. ایمپلنت دندان که یک پروسه طولانی و هزینه بردار است توسط لیزر بهترین جواب و نتیجه را برای بیمار دربر خواهد داشت. لیزر باعث ایجاد دقت بیشتر و بالاتر در بافت دندان کرده و از سوی دیگر کمترین آسیب و جای جراحی را بر روی لثه باقی می گذارد.

کاربرد دندانپزشکی با لیزر

لیزر دندانپزشکی تا مدت ها قبل یک درمان حرفه ایی تلقی میشد و یک تکنولوژی فوق مدرن به شمار می‌رفت که تنها متخصصین از آن استقبال می‌کردند، اما امروزه لیزر در دندانپزشکی نقش مهمی را ایفا میکند و به ابزاری اصلی و مهم تبدیل شده است که اکثر دندانپزشکان و متخصصین دندانپزشکی از آن برای درمان های دندانپزشکی استفاده میکنند و برای بریدن و تراشیدن بافت نرم و سخت در دندانپزشکی از آن ها استفاده می شود.

دندانپزشکی با لیزر این امکان را برای بیماران فراهم می کند تا آن ها بدون نیاز به بی‌حسی تحت درمانی کامل قرار بگیرند بدون اینکه حس دردی را از درمان خود داشته باشند و به این گونه در زمان‌ درمان آن ها نیز صرفه جویی می شود زیرا زمان درمان از طریق لیزر بسیار کوتاه تر خواهد بود و افراد تجربه بهتری از درمان خواهند داشت.

به طور کلی دندانپزشکی با لیزر در کرج کاربردهای گوناگونی در دندانپزشکی دارد و میتواند از تشخیص پوسیدگی تا جراحی لثه و برداشتن ساختار آسیب دیده دندان را تحت تاثیر قرار دهد.

روش‌های درمانی دندانپزشکی با لیزر تهاجم درمان را پایین می آورد و ریسک درمان برای آن ها وجود نخواهد داشت و دراین نوع درمان بافت کمتری نیز برداشته می‌شود، خونریزی و ناراحتی ناشی از آن کمتر است و بیمار پس از جراحی دوران بهبود راحت‌تر و سریع‌تری دارد و ترمیم بافت بسیار سریع اتفاق می افتد.

مزایای استفاده از دندانپزشکی با لیزر در کرج

استفاده از لیزر نه تنها در علم دندانپزشکی بلکه در دیگر خدمات پزشکی راه تازه ای را پیش روی متخصص ها گذاشته است. از جمله امتیازات و مزایایی که باعث رغبت متخصص ها در استفاده از لیزر می شود، مزایای زیر است:

  • در برخی موارد باعث درد کمتری می‌شوند که در نتیجه نیاز بی‌حسی کاهش می‌یابد.
  • باعث کاهش اضطراب بیمارانی می‌شوند که استفاده از دریل‌های دندانپزشکی آن‌ها را ناراحت می‌کند.
  • باعث می‌شوند در طول درمان بافت‌های نرم، خونریزی و تورم به کمترین حد ممکن برسد.
  • در هنگام برداشتن پوسیدگی‌ها مقدار بیشتری از ساختار سالم دندان را حفظ می‌کنند.

لیزر های دندانپزشکی

لیزرهای دندانپزشکی انواع و مدل های گوناگونی دارد، به طوری که بعضی از آنها به صورت دستگاه‌هایی چندکاربردی طراحی شده اند و استفاده میشوند و دامنه کاربرد آن ها بسیار وسیع است ؛ و برخی از آن ها از تعدادی دیگر تکنولوژی‌های تخصصی بوده و دارای پروتکل‌های درمانی معینی می باشند.

به طور کلی لیزر در دندانپزشکی به عنوان یک ابزار تشخیصی به منظور تعیین بیماری‌های دندان و لثه و معاینه دقیق توسط متخصص در مراحل اولیه‌ به کار برده می‌شود ، و مزیت لیزر دندانپزشکی به روش‌های قدیمی این است که با استفاده از لیزر می‌توان ناراحتی‌ها و بیماری لثه ، دهان و دندان را سریع‌تر تشخیص داد.

لیزرهای تشخیصی لیزر فلورسانس هستند که در تشخیص پوسیدگی حفره‌ها و شیارها پیت و فیشور بسیار موفق‌تر از لیزرهای قدیمی عمل می‌کنند ، چرا که لیزر های قدیمی سوزنی شکل نوک تیز به شیارها و حفره‌ها دسترسی نداشتند. همچنین با استفاده از لیزر می‌شود تغییر وضعیت دندان‌ها را از بعد از جلسه درمان نیز بررسی کرد تا معین شود که آیا پوسیدگی متوقف شده یا پیشرفت کرده است و به این ترتیب درمان را در بهترین زمان ممکن شروع کرد.

دندانپزشکان لیزر را برای تشخیص دادن و تعیین موقعیت جرم دندانی زیر لثه نیز لیزر به کار می‌برند و به همین صورت پیدا کردن و پاک کردن جرم زیر لثه یکی از اهداف مهم درمان لثه است. لیزر با تفکیک کردن ناحیه‌های درخشنده و معمولی به تشخیص سرطان دهان در همان مراحل اولیه نیز کمک می‌کند و محل بافت‌های غیرطبیعی را مشخص می‌کند.

انواع لیزر در علم دندانپزشکی در کرج

تا به اینجا با مزایای دندانپزشکی با لیزر در کرج برای بیشتر شما محرز و مشخص شده است اما در کل می توان گفت که بسته به نوع درمان انواع لیزر در دندانپزشکی وجود دارد. اما در مجموع دو نوع لیزر در دندانپزشکی استفاده می شود که شامل موارد زیر است:

  • لیزر با قدرت کم توانی

به طور معمول این نوع از لیزرها دارای توانی کمتر از 0.5 وات است که در اکثر موارد برای فعالسازی فرایندهای ترمیم سلولی و یا درمان های ضدالتهابی استفاده می شود. در نظر داشته باشید که این نوع از لیزر شباهت زیادی به لیزرهای استفاده شده در فیزیوتراپی را دارند.

  • لیزرهای پرتوان

در این نوع از لیزرها قدرت و توان دستگاه بالای 0.5 وات می باشد و در اکثر موارد برای امور جراحی در دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.

عوارض  دندانپزشکی با لیزر

این  کلینیک دندانپزشکی در کرج  با رعایت تمامی قوانین و  دارا بودن مدارک لازم از سازمان وزارت بهداشت و همچنین متخصصی ماهر و با تجربه  و استفاده از روش لیزر امکان هر گونه عوارضی را به صفر می رساند . لیزر درمانی به تنهایی و با رعایت اصول  هیچگونه آسیب و عوارضی را به همراه ندارد  در دندانپزشکی با لیزر در کرج  نیز ، متخصص مربوطه در هنگام کار با لیزر چشمان بیمار  را با  عینک مخصوص می پوشاند تا چشم فرد مورد آسیب  ناشی از نور لیزر  نگردد .  بنابراین لیزر درمانی و  انتخاب این دندانپزشکی با لیزر در کرج انتخابی صد در صد تضمینی و  استثنایی بوده که موجب درمانی بدون درد و کاملا حرفه ایی برای مراجعین می گردد.

هزینه دندانپزشکی بدون درد

هزینه در دندانپزشکی در کرج بدون درد و جراحی  بستگی به روش استفاده شده از لیزر می باشد زیرا هر در مانی هزینه مخصوص به خود را دارد که در جلسه مشاوره با معاینه بیمار هزینه دقیق به اطلاع بیمار عزیز خواهد رسید.

اما نکته بسیار مهم در این دندانپزشکی بدون درد در کرج این است که این دندانپزشکی در کرج علی رغم کامل و بدون نقص بودن هزینه ایی مقرون به صرفه و کاملا مناسب نسبت به سایر  دندانپزشکی ها در نظر گرفته تا تمامی افراد بتوانند با مراجعه به این دندانپزشکی بهترین درمان را کسب کنند و سلامت خود را به دست آورند.

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و برآورد هزینه  با شماره های 02632528628  و 09128001870  در ارتباط باشید تا مشاورین ما شما را راهنمایی کنند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه تماسدرباره مامقالات
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم