دندانپزشکی بدون درد در کرج

دندانپزشکی بدون درد در کرج


دندانپزشکی بدون درد در کرج با کمک روش لیزر تمامی مشکلات دندان ، لثه  و دهان را  بدون درد و آسیب درمان می کند.

فهرست مطالب

دندانپزشکی بدون درد در کرج

دندانپزشکی در کرج  با ارائه خدمات خدمات دندان پزشکی از قبلی رفع مشکلات پوسیدی دندان، جرمگیری دندان، ارتودنسی، ایمپلنت دندان، اصلاح و ترمیم خط لبخند، ترمیم شکستگی های دندان، زیبایی فک و رفع مشکلات فک، عصب کشی، جراحی لثه، جراحی لثه با لیزر، رفع عفونت دندانی، رفع مشکلات بیماری های لثه و دیگر مشکلات را بدون درد و با کمترین جلسات ممکن انجام می دهد. . دندانپزشکی بدون درد کلیه مشکلات لثه   از جمله جرمگیری  لثه ، پیوند بافت لثه ، جراحی لثه ،  جراحی لثه در کرج  و … کلیه مشکلات لثه را از طریق لیزر مداوا میکند  . درمان از طریق لیزر بدون درد بوده و هیچ عوارضی لثه  های کناری یا دندان های مجاور را تهدید نمی کند.

در دندانپزشکی بدون درد دیگر خبری از دستگاها و ابزار های سنتی قدیمی نمی باشد که سبب درد در افراد میشدند  و از طریق صداهای بسیاربلند  خود موجب ترسیدن  مراجعین میشدند  با  استفاده از لیزر آرامش  به مراجعین راه میابد و افراد درمانی بدون درد و آسوده را تجربه خواهند کرد.

دندان پزشکی بدون درد در کرج

روش های دندانپزشکی بدون درد

نه تنها کودکان بلکه برخی از بزرگسالان به دلیل ترس از دندانپزشکی برخی از خدمات دندانپزشکی را به تاخیر می اندازند. این تاخیر می تواند درپایان منجر به کشیدن دندان، عصب کشی دندان، جراحی لثه و یا حتی بیماری های لثه منجر شود.

اما این روزها با استفاده از دندانپزشکی با لیزر در تهران و کرج  متخصصان دندانپزشکی توانسته اند خدمات دندانپزشکی بدون درد را به واقعیت تبدیل کند.

دندانپزشکی در کرج با لیزر

اولین موری که باعث جذابیت لیزر در میان افراد شده، عدم استفاده از بی حس کننده موضعی و کم شدن بی نهایت درد ناشی از انجام درمان دندان ها می باشد. علاوه برآن با کمک لیزر بافت های آسیب دیده با دقت بسیار زیادی برش داده شده و به طور ظریفی برداشته می شود.

بسیاری از مشکلات از قبیل بیماری های لثه، عفونت ایمپلنت، جراحی لثه، جرم گیری، صاف کردن سطوح ریشه، عفونت در دندان، درمان ریشه دندان، تمیز کردن و صاف کردن رسوب های دندانی، پاکسازی معمول دندان و دیگر موارد به طور دقیق رفع خواهد شد.

انواع لیزر در دندانپزشکی بدون درد

به طور کلی لیزرهای موجود در دندانپزشکی کرج به دو دسته تقسیم می شود:

 • لیزرهای کم توان (با توان کمتر از 0.5 وات): زمانی از این دسته استفاده می شود که متخصص بخواهد فعالسازی بیشتری در فرایندهای ترمیم سلولی و یا درمان های ضدالتهاب داشته باشد. علاوه بر دندانپزشکی در فیزیوتراپی ها نیز از این مدل لیزر کمک گرفته می شود.
 • لیزر پرتوان (با توان بالاتر از 0.5 وات): از این نوع برای جراحی ها و کارهای درمانی دندان استفاده می شود.

کاهش تعداد جلسات ویزیت

با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا شاهد امتیازات فوق العاده درکنار دندانپزشکی بدون درد در کرج هستیم. برای نمونه ایمپلنت دندان که نیاز به حداقل 4 الی 5 جلسه دارد با ارائه راهکارهای ذکر شده به 2 جلسه کاهش می یابد.

مرحله اول کار گذاشتن ریشه و پس از 3 ماه دوباره می توان با کمک ایمپلنت های جدیدتر این جلسات به حداقل تعداد ممکن رسید.ریشه که به استخوان جوش خورده و یکی شده، سپس در مرحله دوم عملیات قالب گیری انجام می شود.

روش سدیشن چیست؟

دندانپزشکی بدون درد در کرج گاهی به صورت سدیشن انجام می شود. در این روش با کمک داروهای آرام بخش، حالت آرام و راحتی را برای مراجعین فراهم می کند. با اینکه یک روش بی خطر بوده اما بایستی متذکر شد که اینکار توسط متخصص آموزش دیده انجام شود.

با وجود این روش بیمار استرس و نگرانی کمتری را به هنگام ترمیم و اصلاح دندان های خود دارد. علاوه براین بی حسی موضعی موقتا تکانه های درد از سوی بافت لثه و دندان را مسدود می کند

انواع لیزر در دندانپزشکی بدون درد

لیزر هایی که برای دندانپزشکی بدون درد در کرج استفاده می شوند، دو نوع هستند که عبارتند از:

لیزر های بافت نرم

لیزر بافت نرم که مسلما از قدرت کمتری در مقایسه با لیزر بافت سخت برخوردار است، برای جراحی بافت نرم دهان استفاده می شود. به عنوان مثال: لثه، مخاط و زبان از اعضای بافت نرم هستند که برای جراحی آنها از لیزر بافت نرم استفاده می شود.

لیزر های بافت سخت

لیزر های بافت سخت به نوعی از لیزر دندانپزشکی گفته می شود که ساختمان سخت دندان مانند: عاج و مینای دندان را تراش می دهد.

با به کار بردن انواع لیزر های بافت نرم و سخت دیگر نیازی به استفاده از دریل و تحمل صدای ناخوشایند آن نیست.

مزایای دندانپزشکی بدون درد در کرج

در این کلینیک دندانپزشکی در کرج ، همانطور که گفته شد از لیزر برای درمان استفاده میشود و لیزر با تابش نور خود تمامی بیماری ها و مشکلات لثه و دندان را حل می کند .

دندانپزشکی با لیزر در کرج هیچگونه دردی را برای مراجعین به همراه ندارد و همین موضوع سبب گشته است تا هرروزه مخاطبان زیادی جذب این  دندانپزشکی بدون درد شوند ، لیزر بر خلاف روش های سنتی بی حسی و بی هوشی را در خود راه نداده و ازین منظر موجب عوارض ناشی ازبی حسی و بی هوشی در افراد نمیشود   و این نکته ایی بسیار مهم در دندانپزشکی بدون درد به شمار می رود .

اما ، مهم ترین نکته در دندانپزشکی بدون درد  ، بی ضرر شناخته شدن  روش لیزر در دنیا می باشد  این روش تاکنون هیچ گزارشی ناشی از آسیب و ضرری به خود اختصاص نداده و از همین رو روشی کاملا تضمینی و صد در صدی در  جهان شناخته شده است  که در جای جای دنیا مورد استفاده قرار می گیرد .

دندانپزشکی بدون درد در کرج  هیچگونه استفاده ایی از دیلر برای درمان دندان ها نمی کند و سبب  رعب و وحشت و درد ناشی از دیلر برای مراجعین نمیشود لیزر روشی کاملا بدون درد و بدون ترس و وحشت برای افراد می باشد .

انواع بی حسی در دندانپزشکی بدون درد در کرج چیست؟

برای اینکه دندانپزشکی بدون درد در کرج انجام شود، از انواع مختلفی بی حسی استفاده می شود که انواع آن از قبیل زیر هستند و درجه بی حسی در آنها با هم متفاوت است:

بی حسی سبک

این روش را به عنوان آنکیلوز نیز می شناسند و برای انجام این نوع بی حسی از القای اکسید نیتروژن استفاده می شود که اکسید نیتروژن یک گاز ارامش بخش است و

آرام بخشی با هوشیاری

این نوع آرام بخشی می تواند به کمک اکسید نیتروژن انجام شود و یا با انجام تزریقات داخل وریدی انجام گردد. در این روش بیمار به اندازه کافی بیدار است و مراحل درمان را می بیند، اما با این وجود میزان بی حسی انجام شده بر روی او زیاد است.

بی حسی عمیق

در روش بی حسی عمیق بیمار در حالت هوشیار و بدون هوشیاری قرار دارد و بیماران امکان پاسخگویی به دستورات را نخواهند داشت. علاوه بر آن این امکان وجود دارد که بیمار به کمک تنفسی نیاز پیدا کند.

عدم هوشیاری

این روش بی حسی به گونه ای است که استفاده از بیهوشی عمومی باعث می شود تا مجاری تنفسی بسته شوند و بیماران به کمک تنفسی نیاز پیدا می کنند و قادر به پاسخ دادن به دستورات نیستند. لازم به ذکر است که معمولا از این روش برای جراحی دهان استفاده می شود.

آیا دندانپزشکی بدون درد روش مناسب و مطمئنی است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بله خوشبختانه این روش کاملا ایمن و قابل اطمینان است و با استفاده از این تکنیک جدید می توان به خوبی و راحتی به درمان بیماران پرداخت. این روش به گونه ای است که از آن می توان به راحتی برای تمیز کردن دندان ها استفاده کرد.

بهترین کاندیدا برای دندانپزشکی بدون درد  چه کسانی هستند

افرادی که به عنوان بهترین کاندید برای دندانپزشکی بدون درد محسوب می شوند، از قبیل زیر هستند:

 • افرادی که اضطراب و ترس زیادی از دندانپزشکی دارند
 • اشخاصی که دارای رفلکس شدید دهان هستند
 • افرادی که دارای محدودیت زمانی هستند
 • افرادی که قصد دارند تا امور درمانی در تعداد جلسات کمتر انجام گردد
 • اشخاصی که مبتلا به درد حاد و یا مزمن در فک خود می باشند
 • افرادی که دارای مشکلاتی در قسمت گردن و یا پشت خود هستند
 • افرادی که به دشواری بی حس می شوند
 • افرادی که به درمان های پیچیده و طولانی نیاز دارند
 • اشخاصی که نیاز دارند تا درمان های خود را در حالت آرامش و راحتی انجام دهند

هزینه دندانپزشکی بدون درد در کرج

در این کلینیک هزینه دندانپزشکی در کرج را بر طبق   مشکل و بیماری شخص در نظر میگیرد زیرا هر قسمت و هر درمانی هزینه ی مختص به خود را دارد که در هر شخصی بنا بر شرایط خاص بدنی خود متفاوت می باشد بنابراین  مراجعین با  مراجعه در جلسه مشاوره و معاینه توسط  بهترین متخصص  کشور در دندانپزشکی بدون درد در کرج می توانند  از هزینه مخصوص به درمان خود مطلع گردند.

آیا هزینه دندانپزشکی بدون درد در کرج را می توان با بیمه پرداخت کرد؟

خوشبختانه در سال های اخیر این امکان به وجود آمده است که هزینه دندانپزشکی بدون درد در کرج را با بیمه درمانی پرداخت کرد. در این خصوص نوع بیمه درمانی مساله مهمی است و بر اساس نوع بیمه میزان کاهش هزینه متفاوت خواهد بود.

در صورتی که برای انجام این کار از بیمه تکمیلی کمک بگیرید، باید در ابتدا مراکز طرف قرار داد بیمه مورد نظر خود را پیدا کنید و سپس به آن مراجعه نمایید. با استفاده از برخی بیمه های تکمیلی شما قادر خواهید بود تا تمامی هزینه درمان و یا نیمی از هزینه را کاهش دهید.

اما لازم به ذکر است که اگر برای انجام این کار از بیمه تامین اجتماعی معمولی استفاده کنید، میزان هزینه به ندرت کاهش پیدا می کند مگر اینکه از بیمه تامین احتماعی مورد نظر در مراکز دولتی استفاده کنید.

بهترین کلینیک برای دندانپزشکی بدون درد در کرج

چنانچه قصد دارید که برای دندانپزشکی بدون درد و یا دندانپزشکی به کمک لیزر به بهترین کلینیک ها در کرج مراجعه کنید، کلینیک دکتر فراز تیموری یکی از بهترین مراکز در این شهر است که شما عزیزان می توانید برای دریافت خدمات و درمان به این مرکز مراجعه کنید.

در صورت تمایل با شماره تماس های ما تماس بگیرید و با همکاران ما در این مجموعه در ارتباط باشید.

این کلینیک در عظیمیه کرج، بلوار استقلال، 45 متری کاج واقع شده است و دسترسی به این کلینیک بسیار آسان است.

کلام آخر

دندانپزشکی بدون درد در کرج مطلبی بود که به آن اشاره کردیم تا شما عزیزان بتوانید به راحتی برای درمان مشکلات دهان و دندان بدون درد اقدام کنید و آشنایی بیشتری با این روش داشته باشید.

استفاده از لیزر و روش های بدون درد بسیار مناسب است و به شما توصیه می کنیم که اگر از کاندیدای مناسب این روش هستید، با مشورت گرفتن از پزشک برای انجام این کار اقدام کنید و تحت درمان قرار بگیرید.

 

شما عزیزان میتوانید جهت برآورد هزینه دندانپزشکی و نوبت دهی با شماره های  02632528628 تماس حاصل کرده و یا با شماره 09128001870 در تلگرام و واتساپ در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *