دندانپزشک خوب در گوهر دشت کرج

دندانپزشک خوب در گوهر دشت کرج


دندانپزشک گوهر دشت کرج

دندانپزشک خوب در گوهر دشت کرج  کجاست؟ دندانپزشک خوب در گوهر دشت کرج باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

یافتن یک دندانپزشکی خوب نیاز هر فردی در جامعه است که تمامی گروه های سنی به این خدمات درمانی نیازمند هستند و باید در تمامی شهر ها و استان ها به تعداد مورد نیاز مراکز دندانپزشکی معتبر وجود داشته باشد تا امور دندانپزشکی را برای افراد انجام دهد.

دندانپزشکی دیکی از شاخه های علوم پزشکی بوده که به تشخیص و درمان مشکلات دهان و دندان و بیماری های لثه می پردازد که یک دندانپزشک خوب در گوهر دشت کرج بایستی دوره 6 ساله آموزش علم دندان پزشکی به دو بخش علوم پایه طی دو سال و کلینیک به مدت 4 سال را پشت سر بگذراند.

مباجث علمی که در طی این مدت آموزش داده می شود شامل :

 • فیزیولوژی
 • آناتومی
 • میکروبیولوژی
 • بیوشیمی

تخصصی هایی که از رشته دندانپزشکی انشعاب پیدا کرده تخصص های زیر است:

 • متخصص روت کانال
 • متخصص ترمیمی
 • متخصص پروتز
 • متخصص جراحی لثه و ایمپلنت دندان
 • متخصص جراحی فک و صورت
 • متخصص تشخیص
 • متخصص پاتولوژی
 • متخصص ارتودنسی
 • متخصص اطفال
 • متخصص رادیولوژی

 

دندانپزشک خوب در کرج

دندانپزشک خوب در گوهر دشت کرج  چه ویژگی هایی دارد ؟

 

دکتر فراز تیموری متخصص جراحی لثه و ایمپلت، فلوشیپ جراحی لثه بالیزر بعنوان یک متخصص دندانپزشکی در کرج، علاوه بر داشتن علم پر بار دندانپزشکی دارای علم روانشناسی و مدیریت لازم برای کار و حرفه ی خویش نیز می باشد.

از دیگر ویژگی های ایشان:

 • چابکی و مهارت بالای کار با دست: مهارت دست و چابکی حرف اول را در دندانپزشکی می زند. به شما این نوید را می دهیم که آقای دکتر تیموری با کمک دستان چابک و مهارت بالایی که دارد به راحتی مشکلات دندان و بیماری های لثه شما را انجام می دهد. مهارت بالای دست در کنار تجهیزات مدرن دندانپزشکی پیشرفته در گوهردشت کرج درمان را برای بیماران و مراجعه کننده سهل و آسان کرده است.

 

 • مهارت میان فردی قوی: دکتر دندانپزشک هایی که اخلاقی تند و صورتی اخمو دارند به طور قطع تعدادی از مراجعین خود را از دست می دهند. اما اخلاق خوب و دلسوزانه دکتر فراز تیموری توانسته است که رابطه ای دوستانه را برای همگان ایجاد کند

 

 • مهارت ارتباطی قوی: از قابلیت های یک دکتر ایمپلنت خوب داشتن یک مهارت ارتباطی قوی می باشد. دندانپزشک ماهر بایستی تخصص کافی درخصوص تشخیص، درمان و مراقبت های پیشگیرانه را به خوبی بلد باشد و بیماران را به درستی راهنمایی کند. اما این را در نظر بگیرید که این اطلاعات نیاز به یک زبان ساده و روان دارد تا همه بیماران بتوانند آن را درک کنند.

 

 • شوق یادگیری و به روز بودن اطلاعات: علم پزشکی هرچند که گسترده می باشد اما هر روزه شاهد بسط این دانش باز می باشیم. داشتن اطلاعات روز و یادگیری کار کردن با تجهیزات مدرن دندانپزشکی جزو ویژگی های بارز یک دندانپزشک خوب در شهر گوهردشت کرج می باشد. این دانش تنها درخصوص عصب کشی دندان، کشیدن دندان عقل نیست بلکه در دیگر زمینه ها همانند جراحی لثه با لیزر، جراحی لثه بدون لیزر، ارتودنسی، ایمپلنت، لمینت، کامپوزیت دندان و حتی بیماری های لثه نیز می باشد.

 

 • مهارت حل مشکلات دندانی و لثه: حل تمام مشکلات دهان و دندان نیاز به مهارت های خاص خودش را دارد. زیرا همه این بیماری ها یک روش درمانی مشابه ندارند. از این رو در برخی موارد نیاز است که جراح دندانپزشک در فردیس خارج از چارچوب معمول و تعریف شده عمل کند و درمان را برای بیمار آسان تر کند.

 

 • بهره گیری از تجهیزات پیشرفته: دندانپزشک خوب در گوهر دشت کرج با کمک تکنولوژی پیشرفته درصدد است که جدیدترین شیوه های درمانی را برای بیمار رقم بزند. به طور خلاصه متخصص دندانپزشکی علاوه براینکه به کار خود عشق می ورزد در نهایت سعی در رفع ناراحتی بیماران با کمترین زمان ممکن و کمترین هزینه دندانپزشکی را دارد.

دندانپزشک خوب در گوهر دشت کرج

علاوه بر اخلاق و مدیریت خوب دندانپزشک در کرج ، وجود پرسنلی کاربلد و خوش اخلاق نیز الزامی می باشد که در این کلینیک این نکته رعایت شده و همه مراجعین کمال رضایت را از این قضیه ثبت کرده اند.

دندانپزشک در این کلینیک تنها تعداد محدودی مراجع را در روز معاینه می کند و همین امر سبب رضایت و بالاتر رفتن کیفیت کلینیک گشته است .

خوشبختانه این دندانپزشک خوب در گوهر دشت کرج با رعایت تمامی نکات و با استفاده از دندانپزشکی با لیزر در کرج  توانسته است جزء بهترین  کلینیک های خوب کشور قرار گیرد و سبب رضایت تمام مراجعین خود گردد.

مزایای دندانپزشک خوب در گوهر دشت کرج چیست؟

دندانپزشکی خوب در گوهردست کرج دارای مزیت هایی به شرح زیر است:

 • از تجهیزات و ابزار های پیشرفته ومدرن برای انجام عملیات درمانی استفاده می کند
 • دندانپزشکان متخصص و با تجربه ای در این کلینیک ها فعالیت دارند
 • تمامی امور دندانپزشکی در آنها قابل انجام هستند
 • حقوق بیماران در آنها به خوبی رعایت می شوند
 • بیمار در حین انجام مراحل درمان، آسایش دارد
 • نتیجه حاصل از درمان موفقیت آمیز و رضایت بخش است
 • و…

آیا دندانپزشک خوب در گوهر دشت کرج بیمه خدمات درمانی دریافت می کند؟

دندانپزشکی خوب در گوهر دشت کرج معمولا باید به گونه ای باشد که بیمه خدمات درمانی از بیمار دریافت کند و با شرکتهای بیمه ای معتبر طرف قرارداد باشد. زیرا بیمه درمانی و امکان استفاده از آن برای انجام خدمات درمانی مساله مهمی است و برای بیماران بسیار اهمیت دارد که با استفاده از بیمه بتوانند هزینه های مورد نیاز دندانپزشکی را کاهش دهند.

پس اگر بیمه دارید و می خواهید با بیمه درمانی  امور مورد نظر دندانپزشکی را انجام دهید، سعی کنید که به کلینیک های مراجعه کنید که طرف قرارداد با شرکت های بیمه ای مورد نظر شما باشند.

آیا از کارت تخفیف در دندانپزشکی در گوهر دشت کرج قابل استفاده است؟

گوهردشت کرج وسعت زیادی دارد و دندانپزشکی های مختلفی در این منطقه قرار دارند که اگر قصد دارید به یکی از این دندانپزشکی ها مانند: دندانپزشکی دکتر فراز تیموریان مراجعه کنید، با این کلینیک ها تماس بگیرید و در خصوص امکان استفاده از کارت تخفیف در آنها و شرایط استفاده ازکارت تخفیف برای انجام امور مختلف دندانپزشکی سوال بپرسید.

هزینه دندانپزشکی خوب در گوهردشت کرج چه قدر است؟

اگر می خواهید برای انجام امور مختلف دندانپزشکی به یک کلینیک مناسب و معتبر در کرج مراجعه کنید، ممکن است که ناگزیر به پراخت هزینه کمی بیشتر شوید زیرا معمولا مراکز معتبر و حرفه ای نرخ های بالاتری دارند و هزینه انجام عملیات مختلف در آنها بیشتر است.

اما با این وجود به شما عزیزان توصیه می کنیم که برای انجام این خدمات دندانپزشکی در مراکز معتبر حتی اگر مجبور به پرداخت هزینه بیشتری بودید، باز هم از انجام این کار پیشمان نشوید و حتما امور مورد نظر خود را در مراکز مناسب انجام دهید تا نتیجه حاصل شده رضایت بخش واقع گردد.

سخن پایانی

تمامی امور ذکر شده در این مطلب برای سهولت درمان شما و استفاده از خدمات دندانپزشکی بوده است که امیدواریم تمامی این مطالب که توسط همکاران ما در مجموعه دکتر فراز تیموریان برای شما عزیزان آماده شده است، برایتان مفید واقع گردیده باشد و از آن نهایت استفاده را برده باشید.

هموطنان عزیز کرجی، کلینیک دندانپزشکی دکتر فراز تیموریان یک مرکز بسیار ایده آل برای انجام امور دندانپزشکی در کرج است که در صورت مراجعه به آن می توانید از خدمات این مجموعه به میزان بسیار زیادی بهره مند گردید و نتیجه موفقیت آمیزی را دریافت کنید.

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و برآورد هزینه دندانپزشکی در کرج با شماره های 02632528628 – 09128001870 تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانه تماسدرباره مامقالات
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم