دکتر ایمپلنت خوب در تهران و کرج کیست؟

دکتر ایمپلنت خوب

دکتر ایمپلنت خوب


یکی از عضو های حیاتی بدن ، دندان است که علاوه بر تاثیر بالای آن بر زیبایی چهره هر فردی ، نقش اصلی و سازنده ایی را نیز برای اعضای دیگر بدن و سلامت عمومی بدن دارد .
با به وجود آمدن مشکل برای دندان ها ما به دندانپزشک در کرج مراجع می کنیم تا بتواند با معاینه دقیق خود مشکل را تشخیص دهد و با درمان مربوط به آن شکل ، معضل را بر طرف سازد . زمانی هم که هر فردی به هر دلیلی دندان های خود را از دست دهد و به دنبال راه چاره برای آن باشد باید به دکتر ایمپلنت خوب مراجع کند تا مشکل شخص را به طور کامل به پایان رسد .

ایمپلنت دندان

 

متاستفانه افراد زیادی به دلایلی کاملا گوناگون مانند ضربه های شدید و یا پوسیدگی های عمیق دندان های خود را از دست می دهند .
با افتادن یک الی چندین دندان در افراد مشکل زیبایی به وجود می آید و زیبایی آن ها را تحت تاثیر قرار میدهد که همین موضوع کاهش اعتماد به نفس را در فراد به همراه دارد ، اما معضل بر همین جا ختم نمیگردد زیرا نبود یک دندان تا چندین دندان مشکل در جویدن غذا را به همراه دارند که همین موضوع سبب مشکلات گوارشی و هضم میگردد و همچنین نبود دندان فشار بر دیگر دندان ها را به همراه می آورد و آسیب جدی را به استخوان فک ایجاد میکند .

با وجود این تفاسیر هر فردی مایل به داشتن دندانی طبیعی و سالم می باشد که خوشبختانه با پیشرفت در علم دندانپزشکی این آرزو میسر گردید و از طریق ایمپلنت دندان میتوان به آن دست یافت .
ایمپلنت به کاشت پایه ی دندان در داخل استخوان فک میگویند که می تواند دندانی طبیعی را به افراد هدیه دهد .

 

روش ایمپلنت دندان در دندانپزشکی چگونه انجام میشود ؟

ایمپلنت به پیچی به نام تینانیوم گفته میشود که به واسطه بی حسی موضعی توسط متخصص ایمپلنت بر داخل اسستخوان فک فرد کاشته میشود و پس از کاشت آن و جوش خوردگی آن تاج دندان بر روی آن نصب میگردد و ظاهر و عملکردی طبیعی را برای افراد به دنبال خود دارد .

مسئله ایی که وجود دارد این است که تکنیک ایمپلنت دندان جزء روش های تخصصی دندانپزشکی بوده و نمیتوان آن را نزد دندانپزشک عمومی انجام داد چرا که این کار نیاز به تخصص ویژه ایی در جهت درمان دارد .
متخصص ایمپلنت دندان انجام این روش را برای عزیزان بر عهده دارد که با تخصص ، مهارت ، تجربه و حرفه ی خود این درمان پیشرفته را به خوبی برای افراد انجام میدهد .

 

دکتر ایمپلنت خوب

دکتر ایمپلنت خوب چگونه است ؟

همانطور که گفته شد ایمپلنت دندان نزد متخصص همین زمینه انجام میگردد . متخصص ایمپلنت در کرج نیز مانند دیگر دندانپزشک ها در کلینیک خود فعالیت دارد نکته ایی که وجود دارد این است که هر چه کلینیک انتخابی شما مجهز تر باشد و سابقه درمان متخصص مورد نظر شما بالاتر باشد قطعا درمان عالی تری را به همراه دارید .
متخصص این زمینه ابتدا به معاینه کامل دندان های شما میپردازد تا تشخیص دهد هیچ مشکلی در دیگر بافت های دهان و لثه شما وجود نداشته باشد چرا که کلیه این مناطق به هم مرتبط بوده و در صورت وجود مشکل ابتدا باید آن ها را بر طرف سازد .

اگر فردی به هر دلیل مانند گذشت زمان زیادی از افتادن دندان خود فاقد استخوان دندان فک باشد ابتدا متخصص به پیوند استخوان فک میپردازد چرا که ایمپلنت باید در این نکته کاشته شود و در نبود این استخوان ، درمان ایمپلنت ممکن نیست .
سپس متخصص با بی حسی موضعی بر نقطه ی مشخص شده و ایجاد برشی مناسب اقدام به کاشت پیچ با آلیاژ تیتانیوم میپردازد این اقدام با بی حسی موضعی صورت میگیرد تا فرد هیچگونه دردی را از این کار احساس ننماید و هر چه متخصص حرفه ایی تر باشد اینکار را بهتر انجام میدهد تا علی رقم بدون درد بودن جوش خوردگی زودتری را نیز داشته باشد .

یک دکتر ایمپلنت خوب چه ویژگی هایی را باید داشته باشد ؟

ایمپلنتولوژیست و یا همان دکتر دندانپزشک نقش اصلی را در درمان ایمپلنت دندان دارد . هر چه متخصص منتخب شده ماهر تر مجرب تر باشد قطعا افراد نتایج بهتری را دریافت خواهند کرد .
متخصص این روش می بایست جدیدترین و با کیفیت ترین ابزار جهان را برای درمان خود در نظر بگیرد تا عملکرد بهتری را داشته باشد هرچه متخصص با سابقه تر و ابزار ها جدید تر باشند درمان عالی تر بوده و بون عوارض و درد خواهد بود .

برای انتخاب یک متخصص ایمپلنت خوب بهتر است از میزان سابقه متخصص و کلینیک مطمئن شویم و از میزن رضایت مراجعین سابق آن مطلع گردیم که با اندکی تحقیق محقق خواهد شد .
نکته ایی که در این درمان وجود دارد این است که ایمپلنت دندان دارای برند های متفاوت بوده که کیفیت جنس متفاوتی را به خود اختصاص داده اند و متخصص می بایست بهترین و با کیفیت ترین برند را برای ایمپلنت در نظر بگیرد تا علاوه بر بدون عوارض بودن و بدون حساسیت بودن ، دارای استحکام قوی باشد تا بتواند به صورت دائمی کیفیت خود را حفظ کند .

متخصص جراحی لثه ، زمان مناسبی را برای جلسه مشاوره در نظر میگیرد زیرا کلیه جریان درمان ایمپلنت به بررسی های جلسه مشاوره بستگی دارد ، و بدیهی است که هر چه مقدار معاینه و بررسی بیشتر باشد طول جریان درمان نیز با برنامه ریزی و درست به پیش خواهد رفت .

متخصص خوب طول درمان و جریان آن را با توجه به تخصص بالا و ابزار عالی خود سرعت می بخشد و نیازی به صبر کردن زمان های طولانی نخواهد بود ، همچنین درمان به صورتی انجام میگیرد که نیازی به دوران نقاهت طولانی نباشد .

و در نهایت یک متخصص عالی و مجرب درمان و نتیجه ایی عالی را به همراه دارد که علاوه بر زیبایی طبیعی بخشیدن به چهره ، سلامت عمومی بدن را نیز حفظ کرده و از کیفی دائمی برخوردار است .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نوبت دهی و مشاوره تکمیلی با شماره های 02632528628 – 09128001870 تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه تماسدرباره مامقالات
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم