قیمت لمینت دندان در سال ۱۴۰۰

توسط: | برچسب ها: , , , , , | دیدگاه ها: ۳ | فروردین ۱۳ام, ۱۳۹۹

لمینت دندان یا ونیر سرامیک که بر روی دندان برای محافظت و سلامتی بیشتر دندان و زیبایی بیشتر دندان ها استفاده میشوند لایه نازکی به رنگ دندان هستند که لبخند زیباتری را برای افراد به همراه خواهند داشت و برای هر شخص به صورت مخصوص ساخته میشود و پوشش لایه بیرونی دندان را بر عهده دارد و به علت تغییر ظاهر و ایجاد زیبایی در لبخند این روز ها بسیار مورد استقبال وارد شده و بیشتر افراد مایل به استفاده از این روش می باشند که برای انجام آن نیازمند اطلاع از هزینه لمینت دندان می باشند که ما در ادامه این مطلب به نکاتی در رابطه با بررسی قیمت لمینت دندان در سال 1400 میپردازیم با همراه باشید .

عوامل تاثیر گذار در لمینت دندان

 

ابتدا باید به این نکته برسیم که هزنیه لمینت دندان قیمت مشخصی نداشته و تقریبا برای هر فردی با توجه به شرایط آن متغیر می بشد و هزینه آن در هر کلینیک متغیر می باشد اما عوامل تاثیر گذاری در محاسبه هزینه لمینت دندان وجود دارند که به معرفی آن ها میپردازیم .

جنس لمینت و مواد اولیه

برای ساخت لمینت نیاز به سرامیک می باشد که جنس سرامیک ها متفاوت بوده و قطعا هزینه های متغیری را نیز به همراه دارند که انتخاب آن بستگی به نظر دندانپزشک با توجه به شرایط دندان هر شخص دارد .

محل نصب لیمنت

هر چه تعداد نصب لمینت بر واحد دندان ها بیشتر باشد قطعا هزینه آن تغییر خواهد کرد و بالا تر میرود و همانطور که گفته شد لمینت های بیشتر باعث افزایش قیمت کل درمان می شوو . با وجود افزایش قیمت به ازای هر دندان، در صورتی که شخص تنها قصد لمینت یک دندان خود را داشته باشد هزینه قابل توجه ایی را باید پرداخت کند و دلیل آن به این دلیل است که هماهنگ کردن و نصب تنها یک لمینت در دهانی پر از دندان های طبیعی دشوارتر از لمینت کردن چند دندان و هماهنگ کردن آنها با یکدیگر است.

دندانپزشک

دندانپزشک و کلینیک دندانپزشکی که در آن لمنیت دندان را نیز انجام میدهید بر هزنیه آن تاثیر خواهند گذاشت ، چرا که هر کلینیک با توجه به ابزار های دندانپزشکی مورد استفاده و موقعیت جغرافیایی دندانپزشکی هزینه های متفاوتی را برای درمان ها در نظر خواهند گرفت اما آن چیزی که اهمیت دارد مهارت بالای متخصص و کیفیت بالای مواد لازم برای انجام لمینت دندان می باشد و مبنا را برای انتخاب کلینیک دندانپزشکی باید مهارت متخصص و کیفیت درمان قرار داد تا بتوانید لمینت دندان با کیفیت با دوام و زیبا را تجربه نمایند که هزینه منصفانه ایی نیز برای آن در نظر گرفته شده باشد .

 

قیمت لمینت دندان ارزان

یکی ازمواردی که این روزها بسیار به چشم میخورد تبلیغات لمینت ارزان می باشد که چه بسا افراد زیادی را نیز به سمت خود جذب میکنند.
انتخاب لمینت ارزان میتواند منجر به پرداخت هزنیه های بسیار زیاد تری شود و فرد چند برابر هزنیه لمینت را صرف رفع مشکلات ناشی از انجام لمینت ارزان خود نماید و این انتخاب به هیچ وجع توصیه نخواهد شد چرا که منجر به عدم جاگذاری مناسب لمینت که ویزیت های بعدی را برای اصلاح شکل آن به دنبال خواهد داشت , لمینت ممکن است بیشتر مستعد شکستن یا آسیب دیدن قرار گیرد و سلامت دندان را نیز به خطر می اندازد که منجر به تعویض یا مراقبت های بیشتر خواهد شد که هزنیه بیشتری را برای افراد به دنبال خواهد داشت.

همچنین به دلیل پایین بودن کیفیت لمینت، لبخند بیمار طبیعی نبوده و دندان لمینت شده بین دندان های دیگر خودنمایی می کند و ظاهر و اعتماد به نفس افراد را تحت تاثیر قرار داده و برای فرد مخرب می باشد .

 

قیمت لمینت دندان در سال 1400

پس بهتر است برای انجام کلیه خدمات دندانپزشکی خصوصا لمینت دندان که زیبایی ظاهر را تحت تاثیر قرار میدهد از دندانپزشک های ماهر و دندانپزشکی های معتبر و با کیفیت را انتخاب نمایید تا درمانی با کیفیت و مطمئن را داشته باشید و هزینه های منصفانه ایی را متناسب با درمان عالی خود پرداخت کنید و انتخاب خود را بر مبنای ارزان بودن و صرفه جویی هزینه قرار ندهید و با درمانی بی کیفیت و دردسر های بعد از آن رو به رو شوید که مجبور به پرداخت های بیشتر باشید.

 

قیمت لمینت دندان در سال 1400 حدودا مبلغ 1800000 تومان می باشد. هزینه روکش تمام سرامیک 1800000 تومان بوده و روکش زیبایی نانو بدون تراش 2000000 تومان می باشد

 

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه لمینت دندان در سال 1400 با شماره های 02632528628 – 09128001870 ارتباط برقرار فرمایید تا مشاورین ما شما را راهنمایی کنند

5 1 vote
امتیاز بدهید
Subscribe
Notify of
3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

سلام این قیمت واسه هر دندان هستش؟

از آقای دکتر تیموری برای کار فوق العادشون تشکر می کنم.

اطلاعاتی خوبی بود ممنون ۹
نخعی از توکیو

wpDiscuz
3
0
لطفا دیدگاه تان را وارد کنید.x
()
x