متخصص جراحی لثه و ایمپلنت دندان

دندانپزشک خوب در گوهر دشت کرج

دندانپزشک خوب در گوهر دشت کرج


برای درمان مشکلات لثه و یا کاشت ایمپلنت دندان ، مراجعه به دندانپزشک عمومی  غلط می باشد و برای شروع درمان می بایست به متخصص جراحی لثه و ایمپلنت دندان مراجعه نمود .

 

 متخصص جراحی لثه و ایمپلنت دندان

متخصص جراحی لثه  و ایمپلنت دندان ، کلیه خدمات درمان مشکلات و بیماری های لثه را شامل می شود که اکثرا تخصص ایمپلنت دندان را نیز شامل می شوند زیرا کاشت ایمپلنت دندان نیز بر داخل استخوان فک و لثه قرار میگیرد و این دو رشته بسیار به یکدیگر مرتبط می باشند .

متخصص جراحی لثه در کرج و ایمپلنت دندان درمان هایی از قبیل فلاپ لثه میپردازد که وظیفه جرمگیری تخصصی لثه ها را بر عهده دارد و درمان پریودنت لثه را انجام می دهد ،  از دیگر درمان های متخصص در حیطه جراحی لثه  میتوان به جراحی زیبایی لثهو خط لبخند اشاره کرد .

به  این صورت که برخی از افراد دارای لثه های ااضفه می باشند و با ندیدن مقدار زیادی از لثه های بالای دندان آن ها نمایان می شود  که در چنین حالتی متخصص جراح لثه  با استفاده از ابزارهای مخصوص و درمان ویژه خود بافت اضافه لثه را برداشت کرده و  مقدار لثه را استاندارد خواهد کرد .

در مواقعی نیز لثه ها  رشد اضافه میکنند در لابه لای دندان ها که نیاز به جراحی لثه به منظور برداشت لثه های ضفه می باشد اما در موارد یز وجود دارد که لثه افراد از روی دندان ها کنار می رود و از این رو موجب آسیب های جدی به دندان خواهد شد که در اینجا پیوند بافت لثه از طریق جراحی لثه باید اجرا گردد .

 

دکتر فراز تیموری (جراح لثه و ایمپلنت دندان)

دکتر فراز تیموری علاوه بر درمان مشکلات لثه ایی و جراحی لثه به کات ایمپلنت دندان نیز میپردازد ف افرادی هستند که به دلایل مختلف دندانهای خود را از دست می دهند و مشکلات بسیاری از قبیل اختلال در زیبایی ،  مشکلات  خوردن غذا و جویدن غذا را متحمل می شوند .

که با استفاده از روش کاشت دندان میتوانند جایگزین طبیعی و دائم دندان های از دست رفته خود را پیدا کنند . ایمپلنت دندان از طریق کاشت  پیچی به جنس تیتانیوم در داخل لثه استخوان فکر انجام میگیرد و سپس تاج دندان بر روی آن نصب میگردد و  جایگزین دندان از دست رفته خواهد شد و میتوان از یک دندان خالی و تا تمایمی دندان ها را از این طریق جایگزین کرد .

ایمپلنت دندان مراحل و شرایط خاصی را به همراه دارد و نیاز به مهارت و تجربه در آن بسیار بالا می باشد که از طریق درمان با متخصص لثه  تضمینی تر و معتبر تر می باشد . در مواردی رین درمان اسمپلنت دندان  مشکلات دیگری نیز وجود خواهند داشت که متخصص باید به درمان آن ها نیز بپردازد مانند پیوند بافت استخوان و یا بافت لثه که بسیار مشهود می باشد  و از طریق تخصص بالای متخصص میتوان درمان را با بالاترین حد موفقیت به پاان رساند و درمانی دائمی را تجربه نمود .

 

شما عزیزان میتوانید جهت نوبت دهی و ویزیت با شماره های 02632528628 – 09128001870 تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه تماسدرباره مامقالات
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم