مزایای اوردنچر

مزایای اوردنچر


مزایای اوردنچر چیست؟ آیا مزایای اوردنچر برای همه متقاضیان صادق است؟ چگونه میتوان بهترین نتایج را از اوردنچر به دست آورد؟ چگونه می توان میزان بهره مندی از مزیت های اوردنچر را افزایش داد؟ بهترین مرکز جراحی لثه در کرج کجاست؟ در مجموعه دکتر فراز تیموری به بررسی پاسخ تمامی این پرسش ها خواهیم پرداخت. برای آگاهی از آنها ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.

اوردنچر یکی از روش هایی است که به وفور برای ترمیم دندان به کار برده می شود و شرایط خوبی را برای متقاضیان به وجود می آورد.  این روش به گونه ای انجام می شود که در آن پروتز های کامل دندانی بر روی لثه، پایه ایمپلنت و یا هر دوی انها قرار داده می شوند و استفاده از آن فقط برای کسانی مناسب است که تمامی دندان های فک بالا، پایین و یا هر دو را از دست داده باشند.

فهرست مطالب

مزایای اوردنچر چیست؟

اوردنچر در انواع مختلف آن از مزیت های متفاوتی برخوردار است اما مهمترین مزایای موجود در این روش به صورت کلی از قبیل زیر هستند:

ثابت بودن پروتز های دندانی در دهان

اوردنچر به گونه ای است که در آن پروتز های کامل دندانی به صورت ثابت در دهان نصب می شوند و متحرک نیستند. در نتیجه با استفاده از این روش می توان دندان های ثابتی همانند دندان های طبیعی داشت.

عدم ایجاد مزاحمت در زندگی، صحبت کردن و غذا خوردن

با توجه به اینکه اوردنچر در دهان ثابت باقی می ماند و جا به جا نمی شود، در زندگی روزمره مزاحمتی را ایجاد نمی کند. علاوه بر آن در این روش صحبت کردن و یا غذا خوردن دچار مشکل نمی شود و در حین انجام این امور پروتز های دندانی از دهان بیرون نمی افتند که این موضوع یکی از مهمترین مزایای ایمپلنت فوری و  اوردنچر در مقایسه با دندان مصنوعی در نظر گرفته می شود.

مقرون به صرفه بودن هزینه اوردنچر در مقایسه با روش های دیگر

اوردنچر یک روش بسیار مقرون به صرفه است که به پرداخت مبلغ خیلی زیادی نیاز ندارد و همه افراد جامعه می توانند برای استفاده از آن اقدام کنند؛ در حالی که برخی از روش های دیگر ترمیم دندان بسیار گران قیمت هستند و همه مردم جامعه امکان استفاده از انها را نخواهند داشت.

برخوردار بودن از دوام و ماندگاری مناسب

میزان ماندگاری و دوام اوردنچر قابل توجه و مناسب است و در برابر ضربه و یا حین خوردن غذا به سرعت دچار مشکل نمی شود و سالم باقی می ماند. در  واقع کسانی که لثه های سالم و مقاومی برای استفاده از این روش داشته باشند، از این امکان برخوردار خواهند بود که برای سالیان بسیار طولانی از مزایای ترمیم دندان های خود با این روش بهره مند گردند.

بهبود زیبایی دندان ها و چهره

پروتز های دندانی کامل که در این روش مورد استفاده قرار می گیرند، به دلیل ثابت بودنشان در دهان به زیبایی چهره می افزایند و شرایط خوبی را ایجاد می کنند و در مقایسه با دندان مصنوعی یا فضای خالی دندان های از دست رفته بسیار مناسب تر در این زمینه خواهند بود.

عدم اسیب دیدن لثه ها

از دیگر مزایای ایمپلنت دندان و  اوردنچر باید به عدم آسیب دیدن لثه ها پس از استفاده از آن اشاره کنیم. خصوصا اگر از اوردنچر بر پایه ایمپلنت استفاده شود، میزان آسیب دیدن لثه ها به حداقل می رسد و افراد می توانند در حفظ سلامتی لثه به کمک این روش موثر واقع گردند.

امکان استفاده از آن برای تمامی سنین

اوردنچر روشی است که امکان استفاده از آن برای تمامی رده های سنی وجود دارد اما معمولا کسانی که در سنین بالاتر و یا دوره میانسالی قرار دارند، از آن استفاده می کنند. زیرا برای به کار بردن اوردنچر باید حتما تمامی دندان های فک از دست رفته باشند که افراد در این گروه های سنی بیشتر در معرض از دست دادن تمامی دندان ها قرار دارند.

 

مزایای اوردنچر

مزایای اوردنچر

آیا مزایای اوردنچر برای همه متقاضیان صادق است؟

مزایای اوردنچر که در بخش های فوق به آنها اشاره کردیم، برای همه کسانی که از آن استفاده می کنند یکسان نیست بلکه شرایطی در میزان بهره بردن از مزایای اوردنچر موثر واقع می شود و بر اساس آنها عده ای از افراد به میزان بیشتری می توانند از مزیت های این روش بهره مند گردند.

چگونه می توان بهره مندی از مزایای اوردنچر را افزایش داد؟

از مهمترین راهکارهایی که به کمک آن میزان بهره وری از مزیت های اوردنچر را افزایش داد، رعایت بهداشت دهان و دندان است. شاید فکر کنید که با به کار بردن این روش نیازی به رعایت بهداشت دهان ندارید، در حالی که پس از آن نیز باید همانند قبل از مسواک و دهان شویه استفاده کنید.

در چنین شرایطی می توانید مدت زمان طولانی تری از اوردنچر استفاده کنید و شرایط مناسبی داشته باشید.

دریافت بهترین نتایج از اوردنچر در دندانپزشکی دکتر فراز تیموری

اوردنچر در دندانپزشکی های مختلفی در سطح شهر تهران برای متقاضیان آن به کار برده می شود اما فراموش نکنید که کیفیت ارائه خدمات مربوط به اوردنچر در همه دندانپزشکی ها یکسان نیست بلکه برخی از آنها شرایط مناسب تری دارند و نتایج بهتری از اوردنچر برای شما ایجاد می کنند.

مجموعه دندانپزشکی دکتر فراز تیموری یکی از بهترین مراکزی است که میتوانید برای ترمیم دندان با روش اوردنچر به آن مراجعه کنید و یک نتیجه رضایت بخش از این روش را به کمک پزشکان این مجموعه تجربه نمایید.

سخن پایانی

مزایای اوردنچر را با هم بررسی کردیم تا شناخت بیشتری از این روش به دست اورید. برای دریافت نوبت ویزیت از دندانپزشکی دکتر تیموری اقدام کنید تا شرایطتان تحت بررسی قرار بگیرد و دریابید که استفاده از این روش برایتان مناسب است و یا خیر. به این منظور با ما از طریق تلفن های تماس در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه تماسدرباره مامقالات
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم