درباره ما

مرکز دندانپزشکی تخصصی با لیزر

دکتر فراز تیموری متخصص جراحی لثه و ایمپلت، فلوشیپ جراحی لثه بالیزر

با مدیریت دکتر فرانک شریفی

وجه تمایز

ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی همراه صدور کارت گارانتی هوشمند جهت درمانهای انجام شده از 6 الی 16 سال دارای isoرضایت مشتری و کنترل کیفیت

خط مشی مدیریت

مدیریت این مرکز جهت ارائه خدمات به منظور بهبودمستمر عملکرد سازمان خود اقدام به پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت مطابق با استانداردIso۹۰۰۱-۲۰۰۸ نموده است.

مدیریت این واحد در راستای تحقق این امر استراتژی های خود را به شرح زیر اعلام می نماید و خود را در قبال آن متعهد دانسته و بر کیفیت پویا تکیه دارد :

افزایش سطح اعتماد و رضایتمندی مراجعین و بیماران

توسعه و افزایش توانمندی نیروی انسانی، تحکیم و تقویت اخلاق حرفه ای اعضاء، تکریم مراجعین و تاکید بر رویکرد مشتری مداری ، بهره وری و بکارگیری علم روانشناسی در مشاوره با بیماران گرامی و بلاخص کودکان عزیز نا آشنا با محیط دندانپزشکی و غیر همکار در این رابطه هماهنگی جهت امکان انجام خدمات دندانپزشکی تحت آرامبخشی و خواب (سدیشن)با حضور متخصصین و کادر بیهوشی و تجهیزات مورد نیاز در صورت نیاز و صلاح دید بعد از مشاوره با دندانپزشک متخصص مربوطه و هماهنگی با مدیریت جهت انجام امر برای متقاضی روش درمان فوق الذکر پشتیبانی مستمر درمان از طریق گروه پشتیبانی درمان و وقت دهی های منظم جهت چکاب های دوره ای به صورت رایگان ارائه تمامی خدمات تخصصی و عمومی دندانپزشکی با برترین کیفیت و مطابق با بالاترین استانداردهای روز دنیا و تلاش مستمر در راستای بهینه سازی روز افزون این امر. الزام به دقت و توجه بالا در تامین مواد و متریال مصرفی با همکاری شرکت های معتبر داخلی و خارجی همکاری با برجسته ترین اساتید دانشگاهی و دندانپزشکان مجرب و متعهد کشور، استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و مرغوبترین مواد مصرفی روز دنیا در فرایند ارائه تمامی خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی.

توجه ویژه به مقوله استریلیزاسیون در تمامی مراحل درمان بیماران بمنظور جلوگیری از انتقال انواع بیماریها.با استفاده از به روز ترین امکانت با حداقل دخالت پرسنل تلاش جهت کاهش هر چه بیشتر سطح هزینه خدمات درمانی با حفظ کیفیت و رعایت استانداردهای مورد نظر. وهمچنین تسهیل نمودن شرایط پرداخت (بلند مدت یا اقساط)با توجه به شرایط و درخواست مراجعین محترم تضمین کیفیت کلیه خدمات درمانی ارائه شده به مدت حداقل شش سال برای خدمات عمومی و حداقل شانزده سال برای خدمات تخصصی چون ایمپلنت هاوهمچنین برنامه ریزی جهت افزایش مدت این ضمانت در آینده نزدیک. ارائه ضمانت نامه درمان (کارت گارانتی هوشمند) برای درمانهای انجام شده در این مرکز ارتقای سطح دانش تخصصی دندانپزشکان مجموعه از طریق برگزاری و حضور مستمر درسمینارها و دوره های آموزشی با بهره گیری از اساتید برجسته دانشگاه های مطرح اروپا و آمریکا. توسعه روحیه انتقاد پذیری و لحاظ نمودن نظرات سازنده مراجعین در کلیه فرآیند ها و ساختارها

خدمات VIP

1- امکان تطبیق زمانبدی درمان در طول شبانه روز با بیماران (جراحی ایمپلنت)

2- مکان استفاده از کلیه امکانات به صورت یکبار مصرف (تجهیزاتی چون توربین و سایر ..های درمان)

3- بعداز مشخص شدن طرح درمان مشاوره درمان طی جلسات مورد نیاز با مدیریت بر درمان

4- اتاق بازی کودک جهت رفاه مراجعین محترم