کلینیک دندانپزشکی در عظیمیه کرج

کلینیک دندانپزشکی در عظیمیه کرج

کلینیک دندانپزشکی در کرج (دکتر فراز تیموری) ، مفتخر است کلیه خدمات دندان ، دهان و لثه را با بالاترین کیفیت و خدمات برای مراجعین ، از سر تاسر کشور  انجام دهد .

کلینیک دندانپزشکی در عظیمیه کرج

خدماتی از قبیل ، کشیدن دندان ، جراحی دندان ، پر کردن دندان ، ترمیم دندان ،  دندانپزشکی بدون درد در کرج ، زیبایی دندان ها ، جرمگیری دندان ها ، جراحی لثه در کرج ، جراحی لثه ، ایمپلنت دندان ها ، کامپوزیت دندان ها ، دندانپزشکی با لیزر در کرج ، جراحی دندان های نهفته و … به طور کلی تمامی درمان های لثه و دندان را برای افراد با بهترین کیفیت و  بالاترین   خدمات اجرا می کند ، این دندانپزشکی در عظیمیه کرج  کلیه خدمات را هم از طریق روش سنتی و هم از طریق روش لیزر انجام می دهد  و همین امر سبب  رضایت مراجعین از این کلینیک دندانپزشکی در کرج گشته است .

آدرس کلینیک دندانپزشکی در عظیمیه کرج : عظیمیه ، بلوار استقلال ، 45 متری کاج (ابتدای بلوار بسیج از سمت عظیمیه) پلاک 11 طبقه 5 واحد 6 – تلفن: 02632528628

همانطور که میدانید اولین نکته برای دقت در انتخاب کلینیک دندانپزشکی ، وجود استاندارد بودن و  معتبر بودن دندانپزشکی و همچنین  وجود متخصصی ماهر و  معتبر می باشد که خوشبختانه این کلینیک دندانپزشکی در عظیمیه کرج با داشتن تایدیه از وزارت بهداشت و وجود متخصصی ماهر و مجرب  توانسته است انتخابی کامل و ناب برای هم وطنان عزیز باشد و با داشتن بهترین و کامل ترین تجهیزات پزشکی روز دنیا و مهارت تمام برای  استفاده از ابزار ها موجب  درمانی کامل و بدون عوارضی برای مراجعین شود .

ازنکات مهم برای انتخاب کلینیک دندانپزشکی ، وجود ساختمانی مدرن و داشتن محیطی آرام در داخل کلینیک می باشد زیرا مهم ترین امر در دندانپزشکی آرامش و  و دور ریختن استرس بیماران می باشد که این امر با داشتن ساختمانی شکیل و مدرن و همچنین  کلینیکی  آرام  امکان پذیر است که این کلینیک دندانپزشکی در عظیمیه کرج با  مدرن ترین متد روز دنیا  کلینیک را برای بیماران در نظر گرفته و مدرن ترین و پیشرفته ترین ابزار پزشکی را در جهت بهتر  انجام دادن درمان بیماران در نظر گرفته است  و سبب بهترین عملکرد در درمان خواهد شد .

کلینیک دندانپزشکی در عظیمیه کرجکلینیک دندانپزشکی در عظیمیه کرج
کلینیک دندانپزشکی در عظیمیه کرج

ویژگی های دندانپزشکی دکتر فراز تیموری

دندانپزشکی دکتر فراز تیموری با داشتن  پرسنل و کادری مجرب و حرفه ایی آرامش را در  محیط به همراه آورده و مراجعین کلینیکی با  نظم  و مدیریت را  مشاهده خواهند کرد که با تعداد محدودی مراجع در روز و نظم در ساعت های   نوبت دهی سبب انتظار ماندن بیماران نخواهند شد .

خوشبختانه متخصص و کادر این دندانپزشکی در کرج همگی دارای مدیریت و روانشناسی لازم در برخورد با بیماران بوده که این امر سبب رضایت  تمامی مراجعین گشته و افراد هیچگونه ترس و اضطرابی را متحمل  نمیشوند .

این دندانپزشکی  با  کنار گذاشن ابزار های   قدیمی دندانپزشکی مانند دیلر سبب آرامش  و اطمینیان خاطر در افراد گشته است زیرا این وسیله سبب احساس درد شدید در فرد و همچنین با وجود صدایی ترسناک موجب استرس  و ترس بیمار می گردد که با کنار گذاشتن این ابزار ها و  به وجود آمدن ابزار های پیشرفته و مدرن سبب  درمان هایی با کمترین درد شده اند که  هیچگونه ترسی را به همراه ندارند .

این دندانپزشکی در عظیمیه کرج قادر است کلیه درمان ها به درخواست مراجعین  با روش لیزر انجام دهد ،  و از این طریق فرد در کوتاه ترین زمان بهترین عملکرد را بدون درد و بی هوشی تجربه کند .

 هزینه در کلینیک دندانپزشکی عظیمیه کرج

این کلینیک دندانپزشکی  با توجه به کامل بودن و قرار داشتن جزء بهترین دندانپزشکی های کشور ، قیمت بسیار  منصفانه ایی را برای بیماران در نظر گرفته است و از همین رو رضایت مراجعین را چند برابر کرده است .

هزینه دندانپزشکی در کرج با توجه به شرایط هر شخص در این کلینیک دندانپزشکی  طبق شرایط و درمان مخصوص فرد در جلسه مشاوره محاسبه شده و به اطلاع مراجعین خوهد رسید .

آدرس کلینیک دندانپزشکی در عظیمیه کرج : عظیمیه ، بلوار استقلال ، 45 متری کاج (ابتدای بلوار بسیج از سمت عظیمیه) پلاک 11 طبقه 5 واحد 6 – تلفن: 02632528628

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code